Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rehabilitációs ellátást kapok...

Rehabilitációs ellátást kapok november 19 óta.Melette elmentem dolgozni közmunkára.Leadtam nekik a papírjaimat.Gondoltam közmunka nem kell megszakadni.Erre fát pakolok betonozok és nehéz fizikai munkát végzek(Nincs bajom a munkával)Mit tehetek ?

Figyelt kérdés
Nincs bajom a munkával csak a derekam nem bírja épp ezért is lettem rehabos
2022. dec. 15. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Kinyithatod a szád. Vagy pszichiátriai kezelés alatt is állsz?
2022. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva is oda kell figyelned.

Ha kiderül, hogy képes vagy csinálni ezt a nehéz fizikai munkát akár közmunkában is, joggal fogják megvonni a rehabilitációs ellátásodat.

Beszélj velük!

Mond el, hogy te pont azért vagy közmunkára szorulva, mert rehabilitáción vagy éppen egészségügyi probléma miatt! Az OK hogy már kezdesz visszatérni a munka világába szerencsére, de nem kellene ezt azonnal tönkre is tenni azzal, hogy olyan munkát adnak ami miatt kezdheted majd az egészet elölről ha lerobbansz miatta újra.

Nem azok tehetnek róla, hogy nem vagy jó helyre beosztva akikkel most dolgozol, tehát velük legyél normális! Ott kellett volna tisztáznod, ahol beosztottak munkára.

2022. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

#1 Talán nem, sértésnek szántad, mégis kicsit olyan.


"pszichiátriai kezelés alatt is állsz"


Nem, de sok idióta van, és ha kinyitja valaki a száját (pedig olyan hihetően mondják, hogy nyugodtan lehet), akkor te jársz szarul.

Mondjuk itt nem más kárára, hanem csak saját javára szólal fel, másnak ettől nem szar, de pont az ilyen esetekben szívja meg az ember. Hogyha valakit beszopatna vele, vagy valaki olyat szid, aki úgyse tudja megvédeni magát, akkor még talán fel is szólalhatna. De így, hogy csak jobb lesz, és még mást sem szivat vele, hát így nem fogják engedni. Főleg a mai világban, sajnos ez van.


Neked az érzelmi intelligenciád nagyon alacsony? Csak mert olyan dolgot kel megmagyarázni, amihez még sok ész sem kell, csak átérezni a másik problémáját.

Egy debil is ordít, ha bántani kezdik azt, akit szeret. Mert felfogja a bántalmazást. Mégha nem is tudatosul benne.

Te valami pszichopata vagy, hogy az igazságtalanság így nem esik le rögtön? Egy véres, balesetet szenvedett embernek magyaráznia kéne, hogy mért hívj mentőt, ha ő nem tud? Vagy te valamilyen lelki egyesülésre vársz? Ha a véres haldoklása közben ez nem sikerül neki, akkor fel se fogod a balesetet?

2022. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Talán nem sértésnek szántad.
2022. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes megfigyelni, hogy hányféleképpen megy át a különböző szemüvegeket egyetlen kérdés. Semmit nem gondoltam, mikor kérdeztem.

Arra iranyult, hogy mi oka van annak, hogy nem tud beszélni a munkaadójával és idegenktől vár tanácsot. Egy valóságos problémára tovább kerdeztem egy valóságos kérdessel. Ebbe bármit beleképzelni az már projektálás azok részéről, akik rosszindulatot feltételeznek.

Megoldás ettől nem lesz, hogy a válaszokat minősítsük. Nem ismerem a kérdezőt, a szitut nagyjából, jogom van tovább kérdezni. Nekem az az első, ha valami diszkomfort érzést kelt, hogy kérdezek az adott személytől.

2022. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Tőled is kérdezek, ha nem veszed rossz néven. Miért javítottál utólag a szövegben? Félsz a kötekedőktől? Mit fognak szólni? Az már látod, a te fejedben van. :) Egy-két elírás, na bumm, nekem is van. Aki akarja, megérti, aki nem akarja, akkor más miatt kötekszik majd, nem az íráson.
2022. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet másik munkát keresni
2022. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Közmunkás=munkanélküli
2022. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!