Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki nemzetközi furgonos az...

Aki nemzetközi furgonos az önkéntes rabszolgaságot vállal?

Figyelt kérdés

van ez a pasi a Youtube csatornán és mondja hogy napi 3-4 órákat alszik az ülésen fekve azon kívül meg folyamatosan vezet meg mindig rohan mert olyan rövid időket kap a fuvarra hogy csak akkor tudja teljesíteni ha nem áll meg csak vécézni.

namost egyrészt aki ezt elvállalja az mennyire épeszű, másrészt milyen törvények azok az EUban amelyek ezt engedik és nem büntetik szénné az ilyen céget aki ezt teszi a dolgozóival?


2022. dec. 17. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Egyesek szerint mindenki, aki dolgozik rendesen, az rabszolga... Manapság a fiataloknál divat leszólni azokat, akik dolgoznak. Ők "élményt" akarnak, meg rögtön milliókat.

Mindenki más véleménye szerint dolgozni nem rabszolgaság.

2022. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, én kamionos ismerőseim nem erről számoltak be.
2022. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

utolsó, mert ők kamionosok, ott vannak szigorú törvények és tachográf!

FURGONban se tachográf se ilyen szabályok, de ha lennének se betartathatóak mert nincs tacho

2022. dec. 17. 14:42
 4/5 anonim válasza:
91%

1.-nél a pont.


Egyetem alatt éjjeli őr voltam egy irodaházban. Sokan kiröhögtek, pedig jó volt. Bejártam tanulni meg aludni, pénzért. Ráadásul, és ez akkoriban hatalmas dolog volt idehaza, volt korlátlan, erős net a gépeinken a portán, miközben otthon még sok helyen betárcsázós sem volt elérhető. Meg persze ingyen volt a nyomtatás, másolás. A többiek 3-4 hónapos külföldi cikkeket kaptak a könyvtárból, én meg simán ingyen olvastam a külföldi lapokat a neten.

2022. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert erre a munkára bárki képes, nem kell erre semmilyen végzettség, csak jogsi.

Sokan azért vállalják mert kell a pénz és nem értenek semmihez vagy éppen jelenleg nem találnak munkát és ezt vállalják "átmenetileg" aztán van aki megszokja, belehal, bele betegszik vagy jön egy szerencse az életében és talál más normális munkát.

2022. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!