Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egeszsegugyi dolgozók! Nálato...

Egeszsegugyi dolgozók! Nálatok is undorító a közösség? Hogy vártok így fiatalokat dolgozni?

Figyelt kérdés
Laboratóriumban dolgozom,gusztustalanok az öregebb-tapasztaltabb kollégák!

2022. dec. 17. 20:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
41%
a szakmunkásoknál rosszabb akkor sincs az építőipar a legalja mindennek annál jobb lehet az biztos
2022. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%

Fejétől bűzlik a hal.

Ha a részlegvezető asszisztens engedi, akkor elharapódzhat a bunkózás.

Ha a dolog a betegellátás minőségét rontja, akkor tegyél nála panaszt. Arra gondolok, hogy ha az idősebb nem oktat, nem segít, visszatartja az információt, aránytalanul több munkát tol rád stb.

Ha nincs változás és van elég munkatapasztalatod, menj át máshova.

2022. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Pontosan ezek történnek. Otthagynak a sz@rban pl. ügyelet előtt és úgy megyek neki az éjszakának hogy előtte az agyam szétrohangálom h minden meglegyen :(
2022. dec. 17. 20:53
 4/45 anonim ***** válasza:
93%

Én most vagyok a 4. munkahelyemen. Előtte állami rendszerben dolgoztam 5 évet és normálisak voltak a kollegaim.

Aztan atmentem privátba. Ott is voltak normális közvetlen kollégáim, de a főnökök katasztrofálisak voltak. Nárcisztikus, feminaci és számító krva keverékei.

Most visszamentem újra az állami szféraba és ugyan csak 2 hete vagyok ott ezért majd 1 év múlva térjünk vissza rá, hogy itt milyenek a kollégák, de egyelőre bizalomgerjeszto a helyzet.

2022. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
98%

Ok

Fényképezd le a telefonoddal a kérőpapírhalmot az ügyeletátadás előtt. (a képen ne legyen érzékeny adat, mert megrángathatnak)

A rendszerben meg lehet nézni a feladások időpontjait. Ez a felettesnél való panaszkodáshoz lehet bizonyíték, ha meg akarna hazudtolni.


Először azért közvetlenül az idősebb kolléganőnek jegyezném meg ügyeletátvétel előtt, hogy rámtoltál másfél órai munkát/14 vizsgálatot. Amikor te ügyelsz, ugye, én is rád hagyhatok ennyit?

Utálok konfrontálódni, de sajnos néha muszáj.

2022. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
93%
Elárulom, hogy ez a legtöbb helyen így megy, nem csak az eü-ben. Nincs rosszabb az 50 éves nőknél, tisztelet a kivételnek.
2022. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Igen 50+ osak

Sajnos szóltam többször pl mikor direkt úgy kapom a különböző mintatipusokat hogy válogatni kelljen de vagy megrántják a vállalat hogy Ő ilyen vagy az a válasz hogy lassú vagyok.

Persze hogy lassú vagyok,nincs 20 év tapasztalatom :(

Sajnos otthagyni nem merek semmit mert a betegek fontosabbak mint a kicsinyes hisztik

2022. dec. 17. 21:11
 8/45 anonim ***** válasza:
93%
6, igazad van, sok a beposzorodott nő sajnos. Nálunk (eü) a részlegünkön inkább nagyiszerepet játszik az idősebb (62) kolléganő, tanítgat, segít, cserében a talpalós munkát észrevétlenül levesszük róla. De ő fiatalon is jó természetű volt.
2022. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Ilyen kollégám is van Őt nagyon becsülöm.

Sajnos a hangadók nem ilyenek

2022. dec. 17. 21:16
 10/45 anonim ***** válasza:
77%

Orvos vagyok, a jelenlegi a harmadik munkahelyem:D Tudnék mesélni...

A mostani jó, de ez Magyarországon rohadt nagy kuriózum, és sok ember sok munkája van benne, hogy ilyen.

2022. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!