Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Furcsa hogy utálom ezt a...

Furcsa hogy utálom ezt a munkatársamat, utálok vele együtt dolgozni? Irreális utálni emiatt?

Figyelt kérdés

Első ránézésre egy szelíd, békés öregembernek tűnik, és másokkal tényleg tök kedves, fiatalokkal, idősebbekkel is, szeretik, tisztelik őt a munkahelyen. Nekem viszont elég rossz a viszonyom vele mióta ide kerültem hónapok óta. Velem alapból jóval bunkóbb és lekezelőbb volt mint másokkal mindig is, eleinte többször beszólt (mostanában azt már annyira nem, de nagyon bunkó stílusban kommunikál velem még mindig). Ilyenek miatt szólt be amikor kettesben dolgoztam vele én meg szó nélkül elmentem mellőle (elég bunkó stílusban), máskor meg telefonozás miatt, mondta hogy itt a főnök nem akar miattam fegyelmit kapni meg egyebeket.

Többieknek viszont nem szól be, nem bunkózik velük, újakkal se. Tök kedvesen elbeszélget velük inkább. Nem is értik nekem mi a bajom ezzel az emberrel, szabályosan kiakadnak ha szidni merészelem őt. Igazuk van hogy nem kéne utálnom őt?


2022. dec. 18. 02:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még kérdeznem se lehet tőle semmit ha vele dolgozok, mert minősíthetetlen stílusban válaszol nekem mindig, szinte ijesztő számomra ha hozzá kell szólnom
2022. dec. 18. 02:43
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Veled sem lehet minden rendben a toronyban. De én is voltam hasonló szituációban egy idősebb kollégával még pár évvel ezelőtt. A vége az lett hogy kirugatott mert ő bántotta a munkahelyre befogadott macskákat. Én meg védtem őket.
2022. dec. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy szimpi neki és az öreg jól ért a manipulációhoz.
2022. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ha nagyon fiatal vagy, lehet irigy rád.

Esetleg lehet, hogy magasabb a fizetésed, mint az övé, és ez a fülébe jutott.

Sajna vannak ilyen vén tahók. Férfiak és nők között egyaránt. Sőt, utóbbiak még rosszabbak.

Legegyszerűbb, ha szólsz neki, hogy vegyen visszább, nem vagy a kutyája, hogy így beszéljen veled. Én is ezt tettem. Részleges sikert legalább elértem.

2022. dec. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rád szól, mondd meg neki hogy másoknak is szóljon legközelebb!
2022. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajj Ismerem a fajátáját. Azért nem szidják a többiek, mert fosnak tőle.
2022. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!