Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy kegy hogy pénteken...

Nagy kegy hogy pénteken karcsonyra való tekintettel a főnök kerek 1 órával hamarabb elengedett?

Figyelt kérdés

Mondjuk munka az egész nap semmi se volt így kb bemenni is felesleges volt, de ő mert annyira "jó " fej elengedett 18 helyett már 17kor.


MIndenzt persze telefonon mert ő már 1 hete nem jött be, elvégre készülni kell az ünnepekre . Csak neki másnak senkinek.


2022. dec. 24. 13:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

"Aki október-november óta nem tudott felkészülni a karácsonyra "


Aha, persze. És akkor ez a főnökre nem igaz aki ahogy írják már egész héten nem ment be mert készül az ünnepekre? Vagy csak neki ünnep másnak nem?

2022. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 a főnök azért főnök, mert ellenben az alkalmazottal megteheti, hogy ne menjen be. Akit ez zavar legyen a maga főnöke.
2022. dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehetne azt, hogy a kérdések kiírása moderátori jóváhagyáshoz kötött, és így ahelyett, hogy balukát minden ámokfutása után naponta ötször tiltanátok, helyette inkább egyetlen kérdést sem tudna kiírni és azonnal tiltva lenne?

Nem lehetne?

2022. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát képzeld, nálunk az volt a kegy hogy 22.én este 8ig dolgozhattunk. De én ezt tényleg kegynek fogtam fel, mivel akárki nem kellett hogy bent legyen addig, csak a vezetésből páran, illetve a "bizalmasok", utóbbiak között volnék én is :D
2022. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy normál munkanap, amire 1/8-dal több bért kaptál, mint annyi járt volna. Szavad nem lehet
2022. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

". Szavad nem lehet"


Világos. de akkor a cég azokkal a plusz soka ki nme fizetett órákkal is számoljon el, amit év közbne felhalmozunk a munkaidőn túl és amire egy fillért se kapunk soha mert "férjen bele"



Semmi gond, ez az 1 óra ajándék, oké, de van vagy 50 kifizetetlen túlórám /év, akkor a cég levonva az 1 ajándék órát jön nekem 49 ki nem fizetett túlóra ellenértékével.


Megbeszéltük? Jó lesz így?

2022. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#16: Nekem jó, neked is jó, mert b/szol mást keresni. Egyébként ne keverd ide a kifizetetlen túlórákat, mert nem ez volt a kérdés. Szeretem, hogy minden kamuhoz hozzá tudsz költeni egy-egy újabb kitételt, amikor nem lenne igazad. Jó lesz ez Bazsi, egyél egy bejglit aztán relax. Nem kell menned ügyeletbe?
2022. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem átlagban 25-30 plusz óra jön össze havonta, azt hiszed érdekel? Van olyan ember akinek a munka olyan mintha szabadidős tevékenységet folytatna, felteszem, azon nem akadsz ki amikor napi x órát kockulsz a gép előtt, higy "hát ezt ki fogja kifizetni??"
2022. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!