Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ha a főnöknő azért...

Normális ha a főnöknő azért szid le de nagyon mert arra a fogasra akasztottam a kabátomat amire ő szokta elvileg? Közös öltöző van a főnökkel de nem értem miért nem mindegy az neki, hova akasztom! Több lent.

Figyelt kérdés

Mikor meg a másik fogasra akasztottam az zavarta, asztalra rakom az is zavarja. Meg amúgy is mindenbe beleszól amit csinálok, ilyen főnökkel mit lehet kezdeni? Munkahely váltásról szó se lehet mert már eleve váltottam erre a boltra mert felmondtak nekem az előző gyakorlati helyemen mindig szidnak nem dolgozok jól, nem mosok fel jól, stb. Közben meg szívem lelkem bele teszem annyira dolgozok, amugy már a főnök ebből a boltból is kirugással fenyeget de remélem, nem fog kirúgni mert akkor nem lesz meg az évem,... sulis gyakorlaton vagyok egy boltban.


A rendes dolgozóknak azért se szólnak ha bele esznek fizetés nélkül a fornettibe. Vagy zsebre vágják a gumicukrot. Ja apropó gumicukor az is volt ez pont tegnap történt, ugye téli szünet előtt a tegnapi nap volt az utolsó munka napom, és vittem mindenkinek ajándék haribós karácsonyfás gumicukrot a főnök arra is kiakadt minek viszek be a boltba ilyeneket!!!

18/L



#bolt #igazság #förtelmes főnök
2022. dec. 17. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mártisszimá?
2022. dec. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es: nyugi nem az a Márti leány vagyok. Ismerem őt innen az oldalról. életemben ez az első ugymond panaszkodós kérdésem. Nem az én műfajom amugy ez, csak itt már nekem is betelt a pohár.
2022. dec. 17. 06:31
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Gyakorlaton vagy, pontosan látod a helyzeted. Bírd ki és nem kell feléjük sem nézni, ha végzel. Fel a fejjel! Lesz olyan hely, ahol felismerik az értékeid.
2022. dec. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kemény az élet. Nem úgy mint a gumicukor.


Amúgy ha benő a fejed lágya, akkor majd rájössz, hogy nem foglaljuk el a főnök parkolóhelyét, székét, fogasát, pasiját stb

2022. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zzzzzz Zzzzzz
2022. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel csak egy gyakornok vagy, és a bizonyítványod függ ettől, szépen veszel egy mély levegőt, és meghúzod magad. Az élet az már csak ilyen, hogy nem a középiskolás gyakornokot fogja vattába csomagolni a gonosz cég.
2022. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ne védjük azokat, akik miatt ez az ország még 50 év múlva is egy élhetetlen hely marad — azért itt nemcsak sima érdességről van szó, az ilyen fajta légkör vállalkozói, tőkés, meritokrata szempontból is teljesen kontraproduktív, semmi szakmaiság nincs benne.


Itt sose lesz se rendes kommunizmus, se rendes kapitaizmus, hanem segglyukisztán marad ez mindig is.


Nem, ez a légkör nem normális, hanem beteges.

2022. dec. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy jó dolgozó emberi minősége akkor mutatkozik meg legjobban, amikor ő maga fog majd beosztottakat kapni: akkor utatkozik meg igazán az ember igazi énje, hogy a nála kicsinyebbekkel hogy bánik.


Azért nem szeretem, amikor az ujoncokat, tanoncokat bántják, mert éppen az ilenen inkbb a lényeg, hogy a tanoncoknak olyan mintákat mutasson az új munkahely, ahol empátiát emberséget tanulnak, nem az ellenkezőjét.


Így aztán ennek a bűvös körnek sose lesz vége. 1867 óta ugyanabban a móluskerékben fut körbe az ország.

2022. dec. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!