Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valakinek valami idei céges...

Valakinek valami idei céges bulis története?

Figyelt kérdés
Lehet kínos, vicces, kellemetlen is akár.

2022. dec. 26. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Kb egy hete volt ilyen évzáró karácsonyi bulink. Az egyik kollegina elvesztett egy pasival szembeni fogadást, a pasi ezért rácsaphatott hármat a seggére, az első kettőt viszonylag finom volt,úgy nézett ki hogy élvezte is a csaj, aztán van egy másik kolléganőnk akinek tetszik szerintem a pasi, odalépett és megmutatta hogy kell seggbecsapni a "vesztes" csajt. Az meg akkorát jajjdult hogy csak néztünk hogy mivan:)
2022. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kolléga felkert táncolni, de nem vettem észre, hogy tökreszeg, és csak támaszkodni akart valamire vagy valakire. 😂😂 (en voltam hozzá a legközelebb. Szerintem ha pasi lettem volna, akkor is engem kért volna fel). Másnap nem is emlékezett semmire.
2022. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nálunk az idén egy hotelben tartották a céges rendezvényt. Addig mindenki disztingválta magát,amíg a főnökség ott volt, aztán előkerültek a házi pálinkák(nem mintha ott nem lett volna ital).

Háát többen is belehánytak a medencébe, de volt aki ruhástól ugrott bele. 😂😂

2022. dec. 26. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Háát...kicsit tetőfokára hágott a hangulat, de olyannyira, hogy kijött a rendőrség razziázni, én meg tökmeztelen az ereszcsator...uppsz 😶
2022. dec. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Van. Nagyon kínos. MIndig a céges bulin osztották évek óta a "karácsonyi borítékot " is , benne kb a havi nettóval ajándékba.


MOst ez elmaradt, nem adtak semmit.

Így két kóla után fél óra lódörgést követően elhúztam.

2022. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hete volt céges buli, rá 2-3 napra 8-an is elkaptunk egy kisebb influenzát, kaparó torok erős nátha..baromi jó...
2022. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ideiről még nincsenek sztorijaim, majd jövőre mesélik el, mit csináltam idén.
2022. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A főnök majdnem 3 órát pofázott mire végre ehettünk.
2022. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi alapoztunk előtte a munkahelyi haverokkal - aztán kiderült, hogy a helyen, amit béreltek nekünk, a kedvenc ízünkben van a pia (ingyen). Nekem nagyon emlékeim sincsenek, az egyik munkatársam mesélte, hogy megöleltem, és azt mondtam neki, hogy ő lesz itt a legjobb barátom, meg az egyik csoportvezetőm is megöleltem, akinek azt mondtam, hogy őt azért szeretem, mert normális emberekkel nem barátkozom, majd karaokeztam Jimmytől a Még nem veszíthetek-et, aztán közöltem, hogy kimegyek levegőzni, de ehelyett inkább hazamentem.

Legalább ennyi belátásom volt, hogy nem kell már nekem visszamenni inni.

Amúgy meglepődtem, mert otthon keltem, pizsiben, mindenem megvolt, azt hittem, az történt, ami akkor szokott, mikor rottyra iszom magam, hogy valaki összeszedte a holmim, és berakott egy taxiba, és remélte a legjobbakat. De nem, a többiek váltig állítják, hogy levegőzni mentem ki, tehát én szedtem össze a ruhatárból a szarjaimat, és a google maps timeline alapján éjszakai busszal mentem haza.

Még annyira emlékszem, hogy rohadtul elfelejtettem a kapukódot, és csak az ujjaim emlékeztek rá, hogy milyen gombokat szoktak benyomni, és kb. 10. próbálkozásra jutottam be a házba :D

Idén én voltam a gázos részeg a karácsonyi bulin.

2022. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm mesélte, hogy még nagyon fiatal volt ezért nem tudta hogy kell inni, keverte az italokat és összeesett. Viszont úgy sikerült elájulnia, hogy be is vágta a fejét aztán amikor magához tért még le is hányta magát. A mentő vitte el.
2022. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!