Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 5 éven keresztül: rendesen...

Ha 5 éven keresztül: rendesen dolgoztam és normális voltam mindenkivel, de belőlem csináltak mártírt, nekem kellett volna mindig mások bűneit magamra vállalni, magánélet az lett volna, amit a munkahely megír, azért kérhetek 2,5 millió sérelemdíjat?

Figyelt kérdés
Sokkal több járna, mert igazságtalanul már kirúgtak volna, majd táppénz alatt pótolták is a helyem, akkor bíróságra akartam terelni az ügyet, mert mindig rendesen dolgoztam és normális voltam mindenkivel, de emiatt rengeteg fájdalom ért, emellett a környezetemben is rengeteg lejáratási és zaklatás kampány indult ellenem, pedig másokra tekintettel voltam, nem sértettek meg az embereket. Ha ennyi pénzt kérek a munkahelyemtől, akkor mikor tudom ügyvéd nélkül is ezt elintézni szerintetek?
2022. dec. 28. 02:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*sértettem (telo)
2022. dec. 28. 02:55
 2/13 A kérdező kommentje:
Addig nem rendeződik az ügy, még fizetéssel nem rendezi a vezetőség, akinek az egyik fontos tagja, már újabb állomásán kezdte meg a pályafutását. Ha eddig semmilyen határt nem tisztelt a cég, pedig az ember normálisan dolgozott, mindenképpen törvényesen kell az embernek igazságot szolgáltatni, mert eddig sem ment az ember a bíróságra, de ami késik, nem múlik.
2022. dec. 28. 03:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérni kérhetsz, de nem fognak adni.
2022. dec. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bíróság többet állapítana meg, emellett egyéb büntetéseket is kiszabhatna. 5 éven át megalázni és nem tisztelni mások határait, mikor rendesen dolgozik és normális mindenkivel. Nem a teher alatt nő a pálma volt a cél itt.
2022. dec. 28. 03:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérhetsz. Majd írd meg mi lett :)
2022. dec. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem másnap megkapod.

De fogalmazd át a kérdésedet. Hangozzék úgy, hogy 5 évig mártírt csináltál magadból; hagytad, hogy megalázzanak és átlépjék a határaidat.

Hátha elrendelik a kényszergyógykezelésedet.

2022. dec. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy garast sem fognak adni, hgy bealltal ingyen szopni.

A bíróságon mindent bizonyítani kell.

A cegből ki fog melled allni ? Kb senki mert mindenki felti a helyet, ugyh erről ennyit.

Kerni kerhetsz amennyit akarsz ...

2022. dec. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés alapján kizárt, hogy te mindig normális voltál.
2022. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyi zagyvaságot írtál össze, hogy a bíróságon ki fognak röhögni. Nem tudsz bizonyítani semmit se.


Természetesen kérni kérhetsz mást is de szinte 100% hogy nem kapsz semmit se. Az ügyvéd meg jól megszedi magát rajtad hiszen neked bizonyítanod az állításaidat ami lehetetlen.

2022. dec. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd a pozitív oldalát: a mártírokat néhány száz éven belül szentté avatja az éppen regnáló pápa. Katolikus óvodákat neveznek el majd rólad, meg minden.
2022. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!