Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány órakkor szokás fizetést...

Hány órakkor szokás fizetést utalni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem dolgozni egy gyárban, ahol heti kifizetés működik.

A munkaközvetítők azt mondták, 30-án, pénteken, azaz holnap fognak utalni.

Mikor várhatom?

Reggel? Délben? Délután?

Csak azért hogy ne feleslegesen menjek be a városba mert ha reggel még nem utaltak, akkor tovább izgulhatok azon akkor még is mikor fognak.

Nektek melyik időtájban szoktak utalni?



2022. dec. 29. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol másként szokás

Sőt, bankfióktól is függ, hogy délelőtt, vagy délután utálják.

Menj be délután, az a biztos.

2022. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően délelőtt. Nem jön róla értesítés a telefonodra?
2022. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Töltsd le az adott bank alkalmazását a telefonodra, jelentkezz be aztán kijelzi, ha jön a pénz
2022. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!

Igazatok van hogy le kéne tölteni az alkalmazást de sajna úgy alkakultak a dolgok hogy elfelejtettem a kódomat🤷‍♀️

2022. dec. 29. 22:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj be a bankba, és intézd el ott. Meséld el nekik a problémát, biztos segítenek, azé vannak. Ha ezt holnap reggel csinálod, akkor rögtön meg is kérdezheted, hogy mennyi az egyenleged.
2022. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az OTP-ben a srác mondta, hogy új alkalmazás van, letöltse-e?


Mondtam, hogy igen, legyen szíves. Aztán megcsinálta, pedig én sem tudtam a kódomat.

2022. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is reggel szokott lenni a fizetés, de ez attól függ általában, hogy mikor ül oda az a személy a gép elé aki utalgat.
2022. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon cégfüggő mikor utalnak. Én egy kis magyar cégnél dolgozom, és a legutóbbi fizetésem délután 7:10-kor érkezett a számlámra. Itt többnyire ez a délutáni utalás jellemző. De voltam olyan helyen, ahol reggel 8 fele, meg ahol 13 óra környékén.
2022. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Otp-s vagyok, valahogy 4 és 6 között jön, míg mások, akik más banknál vannak előbb megkapják.
2022. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nagyon változó. Otp-s vagyok, az egyik multinál 10:00 - 18:00 óra között bármikor utalhatnak.
2023. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!