Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kis cégnél mennyi időnként...

Kis cégnél mennyi időnként lehet/szokás fizetés emelést kérni és mekkora összegű emeléseket?

Figyelt kérdés

A munka megkezdését követő 8-9 hónappal szerintem már lehet, főleg ha a munkáltatón is látszott hogy úgy gondolja kis összeget ad.

20 ezer ft os emelés kb elég lenne (egyenlőre), de nem mindegy mennyi időre.

Mert ha rá egy évre újból jönnék hogy fizetés emelés kell, ők meg azt gondolták hogy én egyfolytában emelést akarok az sem jó.


Lehet az első emelésnél kéne kicsit többet kérnem aztán csendben maradni két évig? Addigra szakmailag már úgy is jóval többet tudnék és jobban venné ki magát a kérés.


Most viszonylag friss diplomásként dolgozom.


Ti hogy csináltátok?


Tudom, az is megoldás hogy ha több pénz kéne akkor munkahely váltás, de szeretek itt dolgozni.



2017. jan. 29. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
20 ezret esélytelen hogy kapsz, nagyobb eséllyel kirúgnak és keresnek a helyedre valakit aki az eredeti összegért is vállalja
2017. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amint emelést kérsz basznak ki azonnal :D
2017. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem.
2017. jan. 29. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért is nem kérdező? Gondolj bele, ha van két ember, az egyik vállalja a munkát 100 ezerért, a másik is ennyiért vállalta, majd pár hónap múlva már 120at akar, akkor te melyiket alkalmazod? Tegyük fel, ugyan olyan képzettségük és a tapasztalat is ugyan annyi.
2017. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Próbáld meg!
2017. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kis cégek nem véletlenül vesznek fel kis összeggel, ahogy én tapasztalom. Megpróbálhatod, de szerintem ne mondj konkrét összeget, csak annyit kérdezz elsőre, hogy lehetne-e róla szó. 20 ezret egyébként 100-ra tuti nem emelnek,évente pláne, max. 5%-ot "szokás". Már ugye ha egyáltalán adnak.
2017. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy telik az idő, erre nincs szabály.


Most mondjak neked olyat, hogy pl állami cégnél dolgozol, neked kell venni billentyűzetet meg egeret a számítógépnél, onnan inkább lelépsz.


Na és más cégnél meg neked kell kitapasztalnod, teljesen a szituációtól függ, attól függ milyen főnökeid, kollégáid vannak. Neked kell kitapasztalnod, mekkorát kérj és mikor. Teljes a káosz ilyen tekintetben, elég durva hogy leírjam de "erősebb kutya b@@szik" elven működik, ki mekkorát tud kérni is mikor. Aki nagyobb problémákat old meg az többet tud kérni, ez logikus.


Sok sikert!

2017. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Másnak ennyi pénzt nagyjából a 3 éves munkaviszony eltöltése hoz. Szerinted ha más megcsinálja ugyanezt a munkát 2x nagyobb lelkesedéssel, mivel még új akkor miért kapnál te 9 hónap után?


+ Ha képben vagy tudod, hogy a 20e ft-os nettó béremelés a munkáltatónak kb +50ezer ft költséget jelent.


Ja és nem üldözöm a helyesírást de jó tanács: egyenlőre a pizzát vágjuk fel, abban a szövegkörnyezetben ahol te használod, ott úgy írjuk /Egyelőre/ - diplomásként ideje lesz tudd :)

2017. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor ne "üldözd" a helyesírást.
2017. jan. 29. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!