Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért erőltetik az irodába...

Miért erőltetik az irodába bejárást? Ha el van végezve a munka, miért nem maradhat a home office?

Figyelt kérdés
Az a legjobb, ha az ember megválaszthatja, mert tudom, hogy van, aki szeret bejárni, de sokan nem. Sajnos a cégek kezdenek visszaállni a teljes bejárásra sok területen. Miért?
2022. dec. 31. 09:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
Mert fizetik az irodát, szerződés köti őket erre, így akkor legalább valami értelmét látják, hogy fizessék.
2022. dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%

Hogy ne a neten kérdezd meg ezt, hanem mondjuk személyesen tőlük.

Mert annyi kommunikáció sincs már az emberekben az agresszivitáson kívül lassan, hogy azt is neten kérdezzük meg, mire gondol az, aki veled lakik.

2022. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
71%
Azért, mert amíg egy adott cégtől kapod a fizetésedet, addig ő fogja eldönteni hogy kíván-e látni a munkahelyen vagy sem. Ha nem tetszik, keress olyan munkahelyet ahol otthon verheted a farkadat.
2022. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Na még egy ember, aki szerint home officeban nem kell dolgozni😂


Ui.: Nekem nincs farkam

2022. dec. 31. 09:57
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg nálatok nem vált be a home office? Többen lógatják a lábukat, mint akik dolgoznak. Sok helyen maradt választható, legalább heti pár napot. Én abszolút támogatom.
2022. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
30%
Mert van főnököd és ő azt mondta!
2022. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
#5 Az lehet, de ezt így nem mondták
2022. dec. 31. 10:04
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Megbizó szerint is hatékonyabb a közös munka, így hogy HO-ba vagyunk, így nálunk szerencsére megmaradt.

Néha megyünk be, de borzalom bentről dolgozni, arról nem is veszélve, hogy a beosztott kollégák napi "kínjait" (és itt ilyenekről van szó, higy miylet baszott, milyet kulágott stb stb) hallgatni mennyire elveszi az értékes időt.

2022. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%
Engem zavar a benti zaj, a közlekedéstől meg kifáradok, mégis erőltetik a hibridet. Gondolom, amíg le nem jár az irodabérleti szerződés.
2022. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
77%
Mert sok főnök szereti szívatni a dolgozóit.
2022. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!