Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákok ti mennyire erőltetitek...

Diákok ti mennyire erőltetitek meg magatokat munka közben? Milyen a munka hozzá állásotok?

Figyelt kérdés

Árut töltők heti párszor Tescóba és már szolt be az osztály vezető, hogy ez a munka tempo kûrva kevés ide 2 óra volt míg egy raklapott le üritettem( ezen sok mindenféle apró gezemice volt aminek azt se tudtam hol a helye és keresni kell ,mert egy kb 8 sorból álló részlegre vagyok be osztva).

De engem valahogy nem tud érdekelni a dolog.

Óránként kemény 900ft-ért nem fogok futkosni fel le ,hogy minél hamarabb eltűnjön a raklap hanem normál tempóban csinálom....

Szerintetek jogos?


2021. márc. 29. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Ilyesmi munkáknál én direkt nem húzom az időt, de nem kapkodok annyira. Pl a te esetedben a egy adott sorban megálltam volna és mindent, ami odavaló azt lepakolom a raklapról, aztán megyek tovább, hogy ne kelljen rengeteget oda vissza járkálni.

Ha viszont gyakornoki munka, ami szakmai tapasztalat, akkor nagyon motivált vagyok és igyekszem.

2021. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első te már töltöttél árut egy raklapról? Nem lehet így kategorizálni a cuccokat sorok szerint, mivel úgy rakod az egészet, ahogy azt “felépítették”. Nem húzkodhatsz ki a közepéről random dolgokat, mert szétesne az egész konkrétan.


Éppen emiatt tarthat sok ideig, ha sok kis cucc van rajta, ezen nem igazán lehet mit gyorsítani sajnos.

2021. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a lényeget Kérdező az utolsó előtti mondatodban, itt nem az egyénről, vagy általánosságban "a diákok" hozzáállásáról van szó, hanem sokkal inkább a "humán erőforráshoz" való viszonyulásról. Magyarán hugyészaré' dolgoztatják nálunk a legtöbb embert, és csodálkoznak hogy nincs motiváció. Ez nem csak diákmunkára vonatkozik persze.
2021. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Summázva: nem veled van a baj és nem te vagy az egyetlen.
2021. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a magyar rabszolga piacon.

A beled kihajtanák, csak megfizetni ne kelljen. Ráadásul olyan nyikhaj dirigál, aki életében nem látott közelről munkát, fogalma nincs, mennyi időt, figyelmet igényelne a folyamat, csak legyen kész gyorsan. Hát hajtson a jó anyukájuk ezeknek a seggarcúaknak.

2021. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Ez amúgy egyértelmű.

Ha elvállalsz egy munkát, akkor maradéktalanul elvégzed fizessenek akármennyit, ha elvállaltad megcsinálod.

Viszont a tempó amiben ezt csinálod már lehet a fizetéshez való viszonyítás kérdése.

Mert oké, hogy elvállaltad, meg is csinálod, de 900 ft-ért nem fogsz hatszor leizzadni és pörögni, ahhoz ez túl kevés.

2021. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ne is érdekeljen, kérdező. van pár manager (gondolom Mo-n több) akik azt hiszik, hogy mivel nekik ez a munka az életük (ez már alapból szomorú), ezért mindenki másnak is. nálunk is van egy ilyen kis mitugrász, én magasról szarok rá, mindent a saját tempómban csinálok, és nem töröm össze magam egy nyomorult áruházi munkáért :D nálunk szerencsére a legtöbb kollégának ilyen a hozzáállása
2021. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért nem diákként, de ilyen munkát végezve, csak forditva, raklapot/rollkocsit összerakva úgy, hogy folyamatosan nyomom, nem szaakdok meg, és jól menjen az idő. Olyan optimálisan közepesen.

De csak a mostani helyemen, mert nem nagyon van elvárás, de ahol volt elvárás, hogy mennyit kell kirakni egy nap, ott sajnos nem volt szarakodás.

Bár legalább magyarként jó pénzért, mert ez külföld amiről beszélek, bár ilyen munkáért az a pénz sem mindig nyugtat.


De azért szeretem kicsit gyorsabban, pörgősebben csinálni, mert jobban elmegy az idő, közben zene meg agyalás, és nem fárasztóbb, mint lassan, mert ugyanúgy levesz a 8 óra igy vagy úgy.

2021. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!