Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csendesebb/introvertált...

Csendesebb/introvertált embernek nagyon megterhelő lenne olyan munka,ahol mások előtt kell prezentálni?

Figyelt kérdés

Én inkább sokszor a háttérben szeretek elmolyolni és felettesemtől is megkaptam,hogy nem vagyok "nagy dumás" és legyek bátrabb. Lenne egy olyan gazdasági mesterképzés ahol a többi csoporttárssal,majd a későbbiek során a munkám során is emberek előtt kéne prezentációkat tartanom.

Így egy introvertált csendesebb ember előbb utóbb kiégne vagy szerezne egy kis önbizalmat?



2022. dec. 31. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha idegenek előtt kellene ezt csinálnod azt nem élveznéd soha. Meg tudnád csinálni ettől függetlenül.
2022. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Én eléggé introvertált vagyok, de az egyetemen néha tartok egy-egy előadást. Az eleje nehéz volt, de hamar belejöttem és azóta nagyon szeretem.
2022. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Ahogyan #2-es írja, bele fogsz jönni.

Én teljesen introvertált vagyok, mégis tanítok.

2022. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Introvertált vagyok, de nincs bajom a mások előtt való szerepléssel, sőt. Ez szerintem inkább szégyenlősség kérdése.
2022. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Én kiégnék. Még abba is kiégek, hogy amit otthon simán meg lehetne csinálni azért be kell mennem heti 5 nap.

Mondjuk én kicsit autisztikus vagyok. Mire beérek a metrózásbol meg buszbol meg midnentől már fáradt vagyok.

Introvertáltnak otthoni munkavézges való és addig csinalja amíg akarod, panasz nélkül. Nem prezentáció. Értse mar meg a világ. Nem megvaltoztatni kell az embereket, hanem olyat adni nekik, amiben jók. Es működik a világ. Ennyi.

2022. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

#5


Te nem introvertált vagy (bár az is lehetsz), hanem valami más bajod van. Egy introvertáltat nem fáraszt le az utazás.

2022. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem Nem feltétlenül. Ha jó szakember abban a témában, amiről előadást tart, és alaposan, becsülettel felkészül, akkor jó lesz.

Előadás kezdete előtt ellenőrizd le a mikrofont, hogy működik-e. Nálunk egyszer egyetemen egy baromi nagy előadásteremben a tanár direkt készült mikrofonnal, de sajnos el volt romolva, nem működött. Mondta még óra elején , hogy lehetőleg töltsük föl az elől lévő helyeket.

2022. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*jó lehet. -szerintem.

#7-vagyok újra.

2022. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenkire máshogy hat, illetve introvertált és introvertált közt is van különbség.


Nem egy olyan tárgyam volt egyetem alatt, ahol minden órán kötelezően elő kellett adni egy ppt-t, vagy annak egy részét. Valahol az intro és extro között vagyok, viszont határozottan halkszavúbb és csendesebb, elsőre nehéz feladatként éltem meg. Közben pedig muszáj volt megugrani és jót tett nekem. Néha még most is izgulok előadások előtt, de már majdhogynem élvezem is az egészet.

2023. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én intro vagyok. Bármikor szívesen kiállok és előadok, csak értsek a témához. De jópofizni nem fogok, és szórakoztató se leszek. És idáig számos ilyen előadót is láttam. Viszont, nem igazán csípem azokat az előadókat, akiken látszik, hogy nincs elég megértésük, és felkészültségük, csak a lazasággal, meg a jó dumával próbálják pótolni a hiányosságaikat.
2023. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!