Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más introvertáltnak is problém...

Más introvertáltnak is probléma ez, és hogy tudja kezelni?

Figyelt kérdés

dolgozom egy munkahelyen, nem irodában, és a munkát nagyon szeretem, de mentálisan teljesen kikészít és lehúz hogy a kollegák végig dumálják a 8 órát ráadásul hangosan és "viccelődnek" primitív dolgokon utána pedig hangosan röhögnek ezen. aztán kényszeresen velem is beszélgetni akarnak meg rólam kérdezgetnek és nem foglalkoznak vele hogy én ezt nem szeretném és magamról sem szeretek beszélni ezért meg beszólogatnak meg a hátam mögött rajtam röhögnek.


egyszerűen már azon gondolkodom, hogy felmondok, mert minden nap a 8 óra után olyan vagyok mint egy élőhalott és nem a munka miatt de attól félek ez más munkahelyen sem lenne jobb.


aki volt ilyen helyzetben írja meg legyen szíves hogy lehet ezt megoldani introvertálként, van-e erre bármilyen megoldás?


2022. aug. 27. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát keress másik munkahelyet. Hiába szereted magát a munkavégzést, ha a többi körülmény masszívan zavar. A munkatársi közösség minősége nagyon nem mindegy.
2022. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj máshol sem lesz feltétlenül jobb, ott is emberek dolgoznak. Hatalmas szerencse kell ahhoz hogy olyan főnököt fogjon ki aki csírájában elfojtja az ilyet, mert általában nem foglalkoznak ezzel, ezért is olyan a legtöbb hely amilyen.
2022. aug. 27. 12:46
 3/16 A kérdező kommentje:
*hogy olyan főnököt fogjak ki
2022. aug. 27. 12:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak próbálkozz, és ne döntsd el látatlanban hogy úgyse lesz jobb. Minden munkahely más karakterű. Ha a második se jó, onnan is odébb lehet állni. Nem idegbajossá válni egy helyen.
2022. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
32%
pedig sajnos jól írja a kérdező, a használható, értelmesebb emberek többsége már elment Magyarországról, aki maradt az ez a színvonal igaz ez a munkahelyek többségére, marha nagy mázli kell hogy normális társaságot fogjon ki és ne ilyen taplókat
2022. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz irodai munka, de ugyanez van. Én könnyen megoldom, hirtelen akad valami dolgom máshol
2022. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Darius- ***** válasza:
16%

Kedves kérdező. Éppen egy barátságos munkahelyen vagy. Olvasva a kérdéseket itt sokan panaszkodnak amiatt, hogy rosszak a munkatársaik. Én megbecsülném a helyedben.

Vagy irodai munka a gép előtt.

2022. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Füldugó, vagy full güggetleníteni magad ezektől.
2022. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Introvertált vagyok, nem karótnyelt vagy szociális fóbiás mentális beteg. Teszem a dolgom, néha mosolygok is azon, amiket egymásnak mondanak, de közbe már nem szívesen szólok és szerencsére nem is kell. Mindenki boldog.
2022. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Darius- ***** válasza:
5%

Mit írt jól a kérdező 5-?

Hogy ő introvertált és egy csődtömeg ?

2022. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!