Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok magyar munkahelyen miért...

Sok magyar munkahelyen miért nem akarják elfogadni ha egy dolgozó introvertált, miért akarják ráerőltetni az extrovertált viselkedést?

Figyelt kérdés
úgy vettem észre sértődés, harag és sok helyen bosszú kirugatás jár érte ha valaki minimálisan kommunikál, nem akar magáról beszélni, nem áll le bratyizni a többiekkel
2022. nov. 25. 13:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%
mondjál már néhány példát, hol járt érte bosszú kirúgatás?
2022. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%
egyébként pedig sok munkahelyen akkor eredményes a munkavégzés, ha képes vagy a kollégákkal jó kapcsolatot kialakítani és velük együttműködni.
2022. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
45%
#1 itt vagyok én elő példának, kb. idáig 5 munkahelyet hagytam ott, mert nem bratyizok
2022. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
16%
#2 vagy a kollégákal szexel, ami jó, gennyes kapcsolat
2022. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
#3 az, hogy te lelépsz valahonnan, az hol bosszú kirúgás?
2022. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%

#2 mondjál már néhány példát, hogy hol ad hozzá a munkavégzéshez a napi pletyka arról hogy kinek milyen a felesége, férje, gyereke, mit csinált hétvégén, mi a véleménye a politikáról, hányszor veri ki naponta, stb...

Az ilyen pont hogy megöli a produktivitást sokakban; erre megy el az energiájuk, nem pedig a tényleges munkára.


Amúgy meg ha kirugatás nem is jár érte, de baromira meg tudja nehezíteni az ember életét, ha épp nincs benne abban a hülye kis klikkben amit a munkatársai alakítottak ki.

2022. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%
amúgy ilyen torz gondolkodással nem csodálom, hogy nem passzoltok egyik munkahelyre sem. de milyen egyszerű azt mondani, hogy jaj én csak introvertált vagyok, milyen csúnya gonosz velem az összes kolléga...
2022. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%

#6 nyilván van az a szint, ahol káros, de most nem erről van szó. hanem arról, hogy ha elzárkózol, minimálra veszed a kommunikációt, soha nem beszélgetsz semmi más dologról

akkor bizony fagyos lesz körülötted a légkör, senki nem fog szívesen együtt dolgozni veled, vagy segíteni neked, vagy segítséget kérni tőled. az pedig sok munkahelyen a produktivitás rovására megy.

2022. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
9%

#5 pl. ráderőszakolnak valakit, hogy bratyizz vagy szexelj vele.


Az egyik legcsúnyább idáig az volt, hogy valakit felmondattak emiatt

2022. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
26%
Nincs kirúgás. Felmondatás van manipulációval, ami szerintem gerinctelen dolog
2022. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!