Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkednek így egyes...

Miért viselkednek így egyes emberek a vendéglátásban dolgozókkal ?

Figyelt kérdés

Egy gyorséttermben dolgozom és rendkívül meglepő, hogy egyes emberek hogyan viselkednek velünk. Semmi türelem, semmi megértés.


A legtöbb embert egyátalán nem érdekli, hogy rajtakivűl más is van az étteremben, sőt a világon. Valamiért rendkívül énközpontúak.


Ha udvariasan türelmet szeretnél kérni, még nekik áll feljebb.


Elképesztő dolog ahogyan a magyar emberek viselkednek néha (tisztelt a kivételnek)!



2023. jan. 2. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert büntetlenül megtehetik, és kiélhetik a frusztrációjukat olyan embereken akik nemhogy nem szólhatnak vissza, hanem még jó képet is kell vágjanak hozzá. Ez a vendéglátásban fokozottan megvan sajnos. De sok más helyen is tapasztaltam hogy ahol "lehet" mert nincs retorzió, sok magyar úgy bánik a másikkal, ahogy jobb helyeken nyugaton a kutyával se szoktak.

Talán az ügyfélszolgálatos lehet ahol mégrosszabb a helyzet, ott méginkább felbátorodnak mert még személyes kontakt sincs.

2023. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%

Mert bunkók. Sokan úgy vannak vele, hogy mivel a silány életükben nem éri őket sikerélmény, az ilyen helyzetekben, amikor nekik hatalmuk van = őket szolgálják ki, próbálnak kompenzálni, megmutatni, hogy ők is "valakik".

Ha bármikor tudni akarod, milyen ember valaki, nézd meg, hogyan viselkedik ilyen helyzetekben, 99% jellemrajzot kapsz.

2023. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Ezt minden kereskedelemben/ vendéglátásban dolgozó tapasztalja.. Itt tudják, hogy nem küldheted el az anyj*ba, nem b*szhatod pofán azonnal őket, hanem szépen tűrnöd kell… Rajtad vezeti le, ha beszólt a főnöke, összeveszett az asszonnyal stb..

Hozzám 1x bejött egy fazon tiszta ideg volt, flegma, indulatos stb.. aztán összeveszett velem és kitessékeltem szépen. Másnap elkaptam az utcán és megkérdeztem, hogy mi is volt ez a kis történés.. azt monda, hogy van egy ilyen szokása, hogyha felmegy az agya bemegy egy helyre ahol kiflegmázhatja, kikötekedheti magát mert ott úgysem fogja senki elzavarni mert belőle élnek, csak szépen megalázkodva tűrik az ő f*sz stílusát és ezt élvezi is.. Persze 100x bocsánatot kért közben mert össze f*sta magát, hogy most ugyan mi fog történni.

2023. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy veréb az ilyen. Az a baj hogy Marxnak igaza volt,az emberek elidegenedtek egymástól és munkától ahol kizsákmányolják őket és önmaguktól
2023. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mmint a 3as példájára mondom hogy jó nagy veréb csávó
2023. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezeket az embereket megnézném a párkányi parasztétterembe.😁
2023. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert Orwell Viktor fidess rémuralmista terror rezsimje ilyenné tette az embereket
2023. jan. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a magyarok többsége borzasztóan frusztrált, önbizalomhiányos ember, aki bunkóskodással vagy nagyképűsködéssel kompenzál.


illetve nevelési/oktatásbéli hiányosságok miatt sokan túlértékeli magukat, vag nem tudnak viselkedni.

2023. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam vendéglátásban külföldön is, itthon is. Hát ennyi nárcisztikus, gusztustalan egoista embert mint itt még életemben nem láttam. Alig várom, hogy felmondjak.
2023. febr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország az EU egyik legszegényebb országa borzalmas oktatással és rengeteg komplexusos emberrel, akik normális nevelést sem kapnak, csak élnek egy burokban, ahol csak saját maguk létezik.

Azt nem értem, miért dolgoznak ezek az emberek azon, hogy jobb legyen. Tanuljanak valamit, fogyjanak le, vagy mit tudom én. Nagyon fárasztó, hogy lepukkant lusta emberek állandóan nagyképűsködnek meg másokkal kötekednek ebben az országban.

2023. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!