Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem fogadta el a táppénzt?

Nem fogadta el a táppénzt?

Figyelt kérdés

Egy cégnél dolgozom(egy boltban vagyok eladó)

Odaadtam a főnöknek a tappenzes papírt, fogta és összetépte, és közölte hogy nem fogadja el mert szerinte én nem voltam beteg, és hogy ő nem fog senkinek sem táppénzt fizetni.

10percre rá magyarázkodott és mondta hogy ragasszam össze.

Ez most mi?

😂

Bíróság?


2023. jan. 2. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felmondás után Munkaügyi bíróság.
2023. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És mit magyarazkodott? Erre kíváncsi lennék.
2023. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos jó napja volt 😂
2023. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, pereldd be az ürgét.
2023. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Bíróságon ez nem állja meg a helyét, ne adjatok ilyen tippeket. (törvényszeken dolgozom).



Inkább keress egy normális munkahelyet.


Az viszont engem is érdekelne, hogy mit magyarazkodott?

2023. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
#5 Munkaügyi bíróságon még az is "megállja a helyét" , ha egy ezressel kevesebbet kapsz, mint ami a bérpapírodon van, és a cég nem hajlandó kompenzálni.
2023. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem teljesen. De egy ügyvéd bármikor felvilágositja hogy mikor érdemes perbe kezdeni. Ezzel biztosan nem.


Nem történt semmi azon kívül hogy eltepte a tappenzes papírt, utána pedig összeragasztotta és felhasználta.


Viszont a tetemes per, illeték költség és az ügyvédi munkadij mint a felperese lesz. Ami akár százezres tétel is lehet simán.


Szóval.. Felőlem nyugodtan mehetsz a bíróságra. Majd az itteni okosok osszeadjak rá a pénzt neked. 😂😂😂

2023. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Eleve az ügyvéd első alkalommal 20 ezer forint alsó hangon... És még nem jutottál el a beadványod a bíróság szervereink se. Szóval tényleg adjatok neki még ilyen hue tanácsokat.
2023. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lényegtelen igazából hogy mit magyarázott..nem tudta indokolni normálisan megpróbált engem átverni hogy ő azt hitte hogy ez másik időszak(???) Egyértelmű csak hogy egy sóher a pali pedig milliárdos..

Tuti hogy keresek majd másik helyet tavasszal

2023. jan. 2. 21:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak akkor mehetnél bíróságra ha tényleg nem fizeti ki.

Jelenleg csak szimplán fogyatékos - mert ha jól értem azért mondta hogy ragaszd össze, mert meggondolta magát és kifizeti.

Akárhogy is, keresnék új helyet.

2023. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!