Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Profession-ön már nincs fent...

Profession-ön már nincs fent az álláshirdetés, lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy túl sokáig gondolkoztam egy állásra való jelentkezésen, amit persze nagyon megbántam, mert pár napon belül lekerült a Profession oldaláról - Karácsony előtt pár nappal. Egy nagyobb magyar vállalatról van szó egyébként. Jó eséllyel elévült a hirdetés. Viszont a cég karrieroldalán még mindig aktív azóta is, ott elcsíptem és jelentkeztem dec. 30-án, de nem válaszoltak (nyilván). Noha azóta is aktív a hirdetés a saját oldalukon.


Szerintetek lehet még esélyem, vagy feleslegesen reménykedek? :)


2023. jan. 4. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez pontosan 50-50%. Majd kiderul.
2023. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Várj, hozom a jósgömbömet....
2023. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jósgömb, kártya jöhet! Haha. Tudom, valahol nevetséges a kérdés, csak úgy beleéltem magam, na. =)


1: Igazad van, várok, többet nem tehetek.

2023. jan. 4. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha azt mondanám hogy "lehetséges"

Kérdezte a tanár a diákjaitól: Hol van a lehetséges birodalma? Hát bennetek. A lehetőség megvan. Te döntesz hogy élsz e vele.

A kérdésedre az én válaszom pedig hogy emailben küldj nekik önéletrajzot. Szerintem sikerülhet.

2023. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jóvanna, csak viccelodtem egy kicsit. Akard nagyon, vizionald és be fog jönni!


Még akkor is lehet esélyed, ha neadjisten akit már felvettek, felmond pár nap alatt, mert nem ilyet képzelt, és akkor ott van már a te önéletrajzod. 😉 Hajrá! Drukkolok! (a jósgömbös)

2023. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel az oldalukon még fent van, biztos nézik a jelentkezőket. Más kérdés, hogy lehet csak később keresnek meg, mert nincs szükség új emberre.


Ez akár hónapok kérdése is lehet, miközben benne van az is, hogy soha nem hallasz felőlük. Én fejben tartanám hogy talán egyszer jön hívás tőlük, de nem építenék rá semmiképp. Azaz beadnám új helyekre a jelentkezést, keresnék tovább.

2023. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam, legyen csoda estétek! :D Természetesen nézelődöm tovább, köszi a válaszokat! Az email még jó ötlet lehet, bár nem akarok nagyon elkeseredettnek se tűnni. =))
2023. jan. 4. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen nem is vagy elkeseredett, és nincs is miért. Neked is szép estét, és egy csodás új munkahelyet kívánunk. 😀
2023. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!