Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miből gondolják cégek azt...

Miből gondolják cégek azt hogy rájuk várunk?

Figyelt kérdés

Pl jelentkezem munkahelyekre, állásokat pályázok meg.

Már rég elhelyezkedtem, mikor kapok még más cégektől visszajelzéseket ol hogy nem rám esett a választás, további sikeres álláskeresést kívánunk.


Vagy ahol dolgozom:

Egy szolgáltatás kapcsán kérek be árajánlatokat, vannak akik hetekig sem válaszolnak, mi egy héten belül leszerződtünk olyannal aki hamar reagált, megbeszélve minden, szerződés megkötve(hosszútávú, nem alkalmi), szolgáltatás már rég van.

Erre jönnek az árajánlat bekérésekre a válaszok más cégektől, hogy sajnos nem áll módukban most ajánlatot küldeni, de bíznak abban, hogy később együtt működhetnek velünk.(1. Árajánlat nélkül senkivel nem működünk együtt, 2.már rég leszerződtünk mással)



#várakozás feltételezés
2023. jan. 5. 07:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem írnak vissza semmit az álláspályázatotokra, akkor meg az a bajotok. Nektek semmi se jó...
2023. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Én se írtam vissza sok jelentkezőre, mert minek? Ha alapból nem megfelelő akkor nem pazarlom az időt arra, hogy egyesével válaszolgassak. Nyilván ha 1-2 hét után az adott cég nem válaszol akkor nem is kellessz oda.
2023. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fúha.
2023. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenki a munka nélküli cégek között halászik. Van ez így. Nincs ezzel semmi gond. Nyilván azért válaszol lassan, mert jót tud nyújtani a piacon, így van forgalma, le vannak kötve az erőforrásai.
2023. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A reagálás sebessége a cégműködés szervezettségétől függ, nem a forgalomtól.

Az is, hogy HR ben van e annyi hogy válaszol a jelentkezőknek, vagy nincs.

2023. jan. 5. 16:36
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszed mindehol van HR? Jajj kis butus.
2023. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#5: Pályakezdő vagy, ugye?


#4

2023. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A HR alatt azt is értem aki ezzel fpgalkozik. Munkaügy vagy bárki. Vagy igényes a munkájára, vagy nem.
2023. jan. 6. 12:22
 9/18 A kérdező kommentje:

Minden a céget minősíti. A reagálási sebesség is, annak minősége is, a szervezettség vagy szervezetlenség, működési dinamika, mindenben megmutatkozik.

Aki lassú reagálású, az a piac változásaira is lassan tud regálni.

(Amugy nem kezdő vagyok.)

2023. jan. 6. 12:24
 10/18 anonim ***** válasza:
9: Pulykatelepet vezetek. Álláshirdetéseket is én írom és bírálom el, és hivok be embereket. A legtöbb amúgy nem is küld önéletrajzot hanem telefonon zaklat egész nap. Úgy a jelentkezők 90%. Nem hiszem h a lassú reagálás a céget minősíti, főleg amikor elszállítás van, állatjólétit kell beadni, járványügyi auditot csinálni egyszerre és még miegymás. Az hogy az elutasított jelentkezőknek visszaírjak az a legutolsó dolog. De hát annyi a meló hogy odáig nem jut el az ember. Ha meg van szabadidőm, akkor ne ezzel foglalkozzak már.
2023. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!