Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi időtök van munka után?

Mennyi időtök van munka után?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem hogy ebben az évben jobban be fogom osztani az időmet, viszont akárhogy centizem hétköznap naponta összesen 2 órám van amibe még gyors főznöm, ruhát készítenem, állatokat etetnem kellene, szóval az is elmegy nagyon hamar, páromra és magamra sem jut semmi időm egy kis beszélgetésen kívül. Még egy filmet sem tudunk megnézni közösen. Most fogunk új kerítést is építeni, és nagyon rosszul érzem magam hogy én még csak besegíteni sem tudok, esetleg hétvégén. Úgy érzem hogy megy az élet de én csak 'hallok' róla. Más is így éli az életét? Ez az első munkahelyem, nem szeretnék panaszkodni, de érdekelne hogy másoknak hogy telnek a hétköznapjai.
2023. jan. 6. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Mennyit dolgozol egy nap, mennyit utazol?
2023. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Psycho ***** válasza:
80%

Egyéni vállalkozóként magam osztom be az időmet, bár kétségtelen, hogy az ügyfeleimet semmiképp sem szeretném megvárakoztatni. Ebből általában az van, hogy jól be vagyok táblázva.

Viszont eléggé kiszámíthatatlan. Van amikor meg csak pangás van, és egy héten összesen 8-10 munkaórát dolgozom.

Szóval egyszer fent, egyszer lent.

2023. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

24 órából dolgozom maximum 1 órát.

Többi tanulás, olvasás, alvás.


Utána 48 órám szabad.

2023. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy vagyok vele, mint a 2-es.

Vállalkozóként van, amikor látásól vakulásig munka van. Nap közben, éjjel, hétvégén... van ilyen időszak.

Viszont olyan is van, ami sokkal lazább. Olyankor jóval kevesebbet dolgozom, mint aki "rendesen" munkába jár. Viszont cserébe ilyenkor a pénz is kevesebb.

A vállalkozói lét ilyen. Jó esetben ezeknek egy olyan kombinációja jön ki, amiből egy átlag jó fizetés adódik, és elviselhető mennyiségű munkával - amit amúgy szerencsére szeretek is, tehát nekem nem szenvedés dolgozni.

2023. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
8 órát dolgozom, most egy műszakban,az utazás kb. 1 óra oda és kb. 2 vissza.
2023. jan. 6. 15:57
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elgondolkoztam én is hogy egyéni vállalkozó leszek, de nem hiszem hogy a kis falumban lenne kereslet bármire is.

Vagy tudom hogy jobb megoldás lenne ha nem tömegközlekedéssel járnák, de az sajnos nem megoldható.

2023. jan. 6. 16:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az 11 óra nem otthon lét. Még mindig van 13 órád a napból. Abbol 6-8 óra alvás bőven elég. Tehát 5-7 óra szabadido.
2023. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

11 órát elvesz a napodból a meló. Gondolom az ebédszunetet is le kell dolgoznod, az jó esetben csak plusz fél óra. Ott vagy, hogy 11.5 óra, ez nagyon sok. Na ezért nem éri meg kisfaluban lakni. Én a helyedben amilyen gyorsan csak lehet pucolnék el onnan. Dobod ki az ablakon a drága idődet. Költözés lenne a legjobb megoldás erre.

Ha nem akarsz ennyire drasztikusat változtatni az életeden, akkor bizony kocsi. Ha már megvan a jogsid szerencsés vagy. Igen, ez is pénzbe kerül. Dehát, tudjuk az idő pénz.

Esetleg még ott van az, hogy közelebbi munkahelyet keresel. Ezt te látod, h mennyire lehetséges a te kornyekeden.

Vagy a jelenlegi munkahelyeden próbálj homeofficet kérni.

Szurkolok, h sikerüljön megoldást találnod, mert tudom milyen pokoli ez. Én a covid előtt 3 órát utaztam, 8 órát dolgoztam, 60 perces ebédidőt kellett ledolgozni, szóval 12 óra ment el a napomból, heti 5-ször. Amikor hazaértem annyira fáradt voltam, h dőltem be az ágyba, enni se volt kedvem, a tusolást is átraktam reggelre. Aztán jött a covidos teljes homeoffice, igazi megváltás volt. Azóta már volt 1 munkahelyváltásom, itt heti 1 napot járok be és imádom. Egyébként azóta én el is költöztem a regi lakhelyemről és meglett a jogsim is, drága volt, dehát valami valamiért.

2023. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Metionin ***** válasza:
79%
8-16:30-ig dolgozom, utaznom nem kell, mert otthonról vagyok. 22 óra körül fekszem, ez így 5,5 óra szabadidő. Ebből 2-3 óra edzéssel vagy tanítással megy el este, marad 2-2,5 óra. Az a szerencse, hogy a home office miatt bizonyos házimunkákat meg tudok csinálni munkaidőben, így azzal nem megy el külön idő.
2023. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Itthonról dolgozom, lazább napokon már napközben is tudok főzni vagy takarítani. 6-7 között végzek, 1 körül fekszem le, kb 6 órám van mindenre munka után.
2023. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!