Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mire jut időtök munka...

Nektek mire jut időtök munka után?

Figyelt kérdés
Mettől meddig tart a munkaidőtök? Hánykor szoktatok haza érni és mit csináltok munka után? :)

2019. jún. 12. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Fél8-től 16:00-ig dolgozom, pénteken csak 13:30-ig. Munka utan kaját csinalok, iszok egy kávét, pakolászok, tanulok az államvizsgára. Most végzek, utána végre a hobbijaimmal akrok foglalkozni, olvasni, horgolni stb. Este 9-10 fele nézünm vmi sorozatot aztán éjfelkor alvás
2019. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

8-16 munka, kocsival 5 percre.

Bevasarlas, apro inteznivalok, utanna egesz delutan a gyerkocok lefarasztasa mig elelszanak.

2019. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Munka után mire van időm?


Röviden: inni. :)

2019. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, ez az igényszinted? Gyönyörű...
2019. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Amire csak akarom.

Sportolni, főzni, gitározni, olvasni, zenét hallgatni, videójátékozni.

2019. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Rugalmas a munkaidőm, de általában fél 10-10 között szoktam beérni és 6 körül szoktam elindulni, a munkahelyen 20 perc gyalog otthonról. Aludni 2-3 körül járok, szóval munka után még van 7-8 órám mindenre. Ebbe belefér egy kis felületesebb házimunka (max fél óra), bevásárlás, főzés (max egy óra mindennel együtt, de nem is főzök minden nap), ezeken felül változó: sétálok egy hosszabbat (minimum 10-15 km), olvasok, filmet nézek, zenélgetek, barátokkal vagy a férjemmel csinálok programot (kávé, pub, színház, mozi, kiállítás, új étterem, szabadulószoba, amihez éppen kedvünk van), vagy épp a kollégákkal ülök be valahová, szervezem a következő utazást, játszom valamin a gépen, stb stb. Nincs két ugyanolyan hetem, de azt nem is bírnám, kinyír a rutin.
2019. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
#4 Vicceltem meló után általában még estig tanítok, aztán a 7,5 km futás jön, majd fürdés, és ha van a tévében valami jó sportközvetítés, vagy valami érdekes a Natgeon, megnézem, ha nincs, akkor olvasok valamit, vagy itt osztom a baromságaimat.
2019. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Időm sok mindenre jutna, ehelyett itthon döglök eszek-sörözök és ide írok, közben sorozatokat nézek.


Mozgalmasabb napokon egész tartalmas program is összejön, például haverokkal billiárd, vagy összeülés valahol. Vagy kirándulás, túrázás. Budai hegység közel van, így munka után 2-3 óra simán belefér. De legutóbb 3-kor elléptem és 4-től este 9-ig túráztam, 20+ km. 10-re haza értem, 1 órán át mostam magamról a sarat majd aludtam.


Sajnos lusta disznó vagyok alapvetően, inkább a hétvégékre tervezek 1-1 kimozdulós napot.

2019. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Papíron 8-16, de kötetlen munkaidő mivel legtöbbször később megyek helyszínre és előbb is végzek. Emiatt akár délután 2-tol ráérek. Szívesen talalkoznek barátokkal akikkel be ülnénk valahova de egyet sem ismerek Budapesten...
2019. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

1, Egyedül élek, így arra, amire szeretném: olvasás, netezés, takarítás, ügyintézés, tanulás, stb.;

2, 8-fél 5, van olyan nap, amikor 14h-ig;

3, 5 fele érek haza, és azt, amit az 1. pontban leírtam.

2019. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!