Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyszerű munkák betöltésének...

Egyszerű munkák betöltésének megpályázására az önéletrajzba rakott képen elegánsan kell mutatnom? 21/l

Figyelt kérdés
Egyszerű alatt árufeltöltő, bolti eladó és ehhez hasonló szépséges munkákat értek. Pénzem nincsen csináltatni fotót, csak itthon oldható meg, azonban a fényviszonyok egy rendes képhez csakis a nappaliban az ablak előtt van, aminek háttere sötét a képen, némileg kivehetően a könyvespolcokat. Konkrétan elegáns ruhám nemigen van, talán egy sötét blúz a szekrény mélyén néhány évvel ezelőttről, amit ha behívnak, azt venném fel kizárásosan. A képen zöld pólóban vagyok, ápolt külső, hosszú, festetlen szőke haj, kék szemek, smink nélkül. Én azt gondolom, hogy vállalható fotó, és nem informatikus, banki dolgozó posztot akarok betölteni, hanem bizonytalan vagyok, hogy az elegancia legcsekélyebb látszata a felsőn vagy az összképen ezeknél is elvárható-e.
2023. jan. 7. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem, ha beteszed a ballagási képed az tökéletes. Nem sok idő telt el azóta. Egy sima árufeltöltőnek meg nem kell egy olyan küllem mint egy olyannak aki értékesít mondjuk. Oda kell már kiállás, hogy az emberek is szívesen beszélgessenek veled. Árufeltöltőnél csak azt nézik meg, hogy fekete vagy fehér vagy.
2023. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az önéletrajzomba a képet mindig Vagy anyám Vagy a párom csinálta rólam

Natúr sminkben, nem elegáns, csak simán egy jobb felsőmben egy fal előtt állva 🤣ennyi

29/N

2023. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell túlspilázni. Egy egyszerű kép teljesen jó.
2023. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Én egy önéletrajzomhoz sem csatoltam képet. Mindig kaptam melót. Ha látni akarnak akkor behivnak majd interjura. nem kell csináltatni fotót pénzért.
2023. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Informatikus posztra bármilyen fotó jó lenne XD


Ne aggód túl ezt a fotó dolgot te sem.

2023. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2023. jan. 7. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazolványkép(szerű) képet rakj. Ilyen fél oldalas trikós képekkel nem vetsz jó fényt magadra. Igen, kaptam már ilyen önéletrajzot
2023. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!