Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért változott meg szabadságo...

Miért változott meg szabadságom után mindenki?

Figyelt kérdés

3 hétre elmentem szabadságra, gyerek miatt, előtte mindenki beszédes volt velem meg aranyosak.

Még mondták is hogy jó pihit.

Most meg visszajöttem szabiról, olyan mintha levegőnek néznének-

Nem is kérdezték meg hogy mizu, milyen volt a szabi?

Az akitől én megkérdeztem, tőlem nem kérdezte meg. Most láttam meg hogy mekkora balek voltam akkor.



2023. jan. 9. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Miert elvaras hogy mindenki korbenyalogasson amikor nagy kegyesen visszatersz melozni?
2023. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Irigyek. Savanyú a szőlő, hogy Te “pihiztél” 3 hetet ők mrg szívtak. A te munkádat is el kellett végezni valakinek így hát “megszívattad” őket. Ez minden melóhelyen így van, szabadságod előtt felveszik a nagy áll mosolyt, “jó pihit, érezd jól magad” szb.. mire visszamész meg mindenki haragszik rád és irigy.. na foglalkozz velük, 1-2 hét és senkinek semmi baja nem lessz, ha rákérdezel akkor meg majd esedezned kell a bocsánatukért mert “kibasztál” velük..
2023. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Azt hogy éppen nem beszélnek veled, az nem azt jelenti hogy" levegőnek" néznek. Nem tudhatod hogy másoknak milyen az élete, vagy milyen nehézségekkel küzdenek. Ne gondold túl ezt az egészet. Meg hát hétfő van....hétfőn még a fű se nő!
2023. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
én azt tippelném, hogy sűrű időszak és lemaradásban tolják.
2023. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Valaki(k) jól aládtett(ek), míg távol voltál, Magyarországon ez természetes jelenség. És persze a jellemtelen emberek is, akik személyes meggyőződés nélkül is a mocskolódok pártjára állnak, és bár eddig semmi bajuk nem volt veled, most már van.
2023. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Nyugodt lehetsz, egy nagyobb munkahelyen megosztóbb is a társaság, mint ott ahol 1 műszak 7 férfiból áll mondjuk, vagy 5 varrónőből.

A gazdasági kilátástalanság frusztráltság rányomja az emberi kapcsolatokra is a bélyegét.


Én húgomról tudom hogy nem könnyű gyerekkel, és mindig előre kell gondolkodni hogy ne legyen töketlenkedés.


Ne foglalkozz ezzel ennyire, a pénzedért vagy ott és nem a kapcsolatok építése miatt.


Én úgy megyek be férfiként dolgozni hogy cigányokkal nem is fogok kezet, olyanokkal viszont igen akikben látok valamit, ami miatt érdemes szólnom hozzájuk, nekem ebből nincs problémám, mert olyan is a kiállásom.

2023. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Elszoktak toled biztos. Aki dumalgatott veled eddig az lehet massal kerult jobb viszonyba amig nem voltal
2023. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk is van ilyen csaj, sőt, még a nagyfőnök is akár, aki elmegy 2-3 hét szabira. Mindent mindenkinek helyette kell megcsinálni, majd vissza jön, és egész nap csak bámészkodik, kávézik, csacsog, várja, hogy a nyaralásáról beszéljünk. Be se áll a pofájuk ilyenkor, annak ellenére, hogy mi abban a 2 hétben plusz egy ember munkájával xoptunk. Most például ez a karácsonyi időszak volt nagyon nagy szívás, eleve a saját munkáinkkal hetes csúszászban voltunk.


Hah, igen, fárasztó és k*rva idegesítő.

2023. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
3 hétig dolgoztak helyetted is. Fáradtak, nyűgösek, te meg kipihent vagy. Ne várd el, hogy konfettiágyúval várjanak. Szerintem örülnek, hogy még léteznek. A szabidra meg nem kíváncsiak.
2023. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
A legérzékenyebb karácsonyi-újévi időszak alatt elhúztál, mert "jajj, a gyerek"! Mégis mit vársz? Egy ünnepnapot nem vittél. Megkérdezted, hogy nagyon sokat kellett dolgozni, amíg nem voltál, vagy valami? Nem csodálom, hogy nem kíváncsi rád senki.
2023. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!