Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állandóan van valami gixer...

Állandóan van valami gixer amitől nem lehet simán elvégezni a feladatokat. Hogyan lehet ilyen munkakörben élni?

Figyelt kérdés

Van egy feladat mondjuk, annak 5 lépése és kész. Illetve kész lenne ha útközben a lépések folyamatában, nem akadnának ilyen olyan amolyan bajok mindig tőlem független, amitől minden baj-és azok megoldása után, már szinte 50.alkalommal kell nekikezdeni újra hogy végrevalahára kész legyen.


A többi állás meg ehhez képest kevesebbet ad, vagy messze van és nő vele az utazási idő költség, vagy fel se vesznek, nem találok jobbat ami megérnè.


És egyre demotiváltabb vagyok.

Már a határidők se izgatnak.



2023. jan. 12. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szoknod, sok helyen van így.
2023. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet... A határidőket mennyire tartja fontosnak a főnökség, vagy a feladat tekintetében ez mennyire fontos? Esetleg nem te állítasz fel magas elvárást önmagadnak? Kell, hogy legyen egy B-terved a gikszerek esetére is. Egy munkanap alatt kell mindenféleképen befejezned egy feladatsort? Ha nem, akkor aprózd el jobban, és gondolj arra, hogy úgyis meg fogod tudni oldani a feladatot.
2023. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

I feel you bro.

Én is már elengedtem a dolgot, az elején még én is majdnem agyérvérzést kaptam, hogy határidőre minden rendben legyen. Aztán rájöttem, hogy nem én fogom tönkretenni magam sem a céges balfax szervezeti működése (és annak hiánya), az info hiány, illletve más kollégák szervezési gondjai miatt.


Azóta instant azt is elhajtom folyamatosan, aki “minél előbb akar valamit”, de nulla infót nem tud mondani hogy elkészüljön tisztességesen. Tudod mi történt? Semmi, kezdik felfogni és megérteni. :) sokkal jobb azóta. Ha előre látom h vmi nem lesz meg x okból reálisan, közlöm h min x idővel előbb tessék tervezni, nem utolsó pillanatban.


Nem túlórázok azóta es nem kapok agyfaxt senki miatt. Illetve bele kell előre kalkulálni az elakadásokat az időbe.

2023. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

U.i: mindezt természetesen nem paraszt módon közlöm, viszont határozottan, és én adom meg az időt a másiknak, hogy így kalkuláljon legközelebb adott feladatra. (Nem fordítva)


Egyébként nekik is segít az előretervezés, ok is nyugodtabban vmivel így, törekszem “ránevelni” erre egy ideje mindenkit, akivel kénytelen vagyok együtt dolgozni egy projektben.

2023. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!