Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok írni olyan munkákat,...

Tudnátok írni olyan munkákat, amikhez nem kell iskolai végzettség, de jó, ha van érzéked ilyen fa, fém stb. munkáláshoz?

Figyelt kérdés
kitanultam egy szakmát, viszont egyáltalán nem szeretem csinálni. értek sok mindenhez (sarokcsiszólval szépen dolgozok, hegeszteni is szépen tudok, fa munkálással is megbarátkozom). tudom, hogy előnyösebb kitanulni egy szakmát, viszont se türelmem, se időm nincs. nem árufeltöltő megy ilyen szakmákra gondolok, hanem olyanra, amiben "ki lehet élni" a kreativitást.
2023. jan. 12. 19:13
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mivel kb a szobràsz, fa, kőfaragót te magad mondtad, így ez.


Nekem viszont a 3D-s tervezés ilyen.

2023. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Asztalos mester mellé segéd, olyan szakit keress aki mindent is csinál.
2023. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Általános szerelő, aztán te döntöd el, hogy milyen munkát vállalsz el.
2023. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Csomóan keresnek olyat aki összerakná nekik az ikeás butort, konyhát, beépített szekrényt, meg egy-két szöget befúrna a falba. Kb ilyen ezermester szerű dolog.
2023. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4. Hol?
2023. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Mindenhol. Pl. kerületi facebookcsoportokban. Ikeás csopprtokban, szakemberkereső csoportokban. Még én is állandóan ilyen embert keresek.
2023. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%
segédmunkás lakatos meg asztalos mellett de inkább szop.s az összes fizikai munka
2023. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!