Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik home office-ban dolgoznak...

Akik home office-ban dolgoznak, mit és milyen végzettséggel csináljátok?

Figyelt kérdés
Világ életemben asztalos voltam, de így a 4.x felé közeledve lehet valami kényelmesebb mesterséget tanulnék magamnak!

2022. dec. 6. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Nekem érettségim van.

Vezető szoftverfejlesztő vagyok.

2022. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is csak érettségim van.

Devops mérnök vagyok.

2022. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

neeeee

Maradj asztalos légyszi. Már így is alig vannak. Home office-ban el fogsz hízni.

2022. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok, asztalos maradok, de sajnos a melóban benne van, hogy pl gerincsérvem lesz, szeretnék több lábon állni.
2022. dec. 7. 06:49
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Van egy közgáz diplomám, de nem használom. Ügyfélszolgálat félén dolgozom, több mint 3 éve, pöpec angol nyelvtudás kell hozzá, más nem igazán.
2022. dec. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Adztalosként az utóbbi években többször is dolgoztunk pl csináljuk a konyhát, közben házigazda ott ül a másik szobában és “dolgozik”… én sajnos el se tudom képzelni milyen munkakörök lehetnek ezek, úgyhogy jöhetnek még ha valaki tud!
2022. dec. 7. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bármelyik irodai munka végezhető otthonról is.

Angol tudás a belépő, második nyelv jól jön.

Akit ismerek és otthonról dolgozik: ügyfélszolgálat, marketing, it, szoftverfejlesztő, hálózati mérnök, manuális tesztelő.

2022. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem 100%-ban, de irodavezetői/értékesítés utánkövetési munkát végzek home officeban (heti átlag 3 nap itthon). Asztalosként én abba az irányba mennék, hogy online megtanulnék valami 3D tervezős szoftvert használni és tervezés és/vagy alvállalkozókkal dolgoztatás. Ezt lehet kicsiben kezdeni, nem kell rögtön beleugrani 100%-ban, miközben mellette csinálod az eddigieket. Azt a részét nem fogod tudni megúszni, hogy mondjuk kimenj felmérni a lakást, beszerezni, amit kell vagy ellenőrizni a munkásokat, de ebbe az irányba fejlődve van esélyed kevesebb nehéz fizikai munkát végezni, de mégis a szakmában maradsz.


Amire neked 40 évesen belekezdve (úgy, hogy eddig asztalosként dolgoztál) a legtöbb esélyed van, az többnyire unalmas, lélekölő (hideghívások, ügyfélszolgálat, adatrögzítés jellegű feladatok stb.)

2022. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érettségim van, nyelvtudásom nincs (illetve angolul tudok valamennyire, de nem olyan szinten, hogy tárgyaljak, vagy akár csak hosszasan társalogjak). Budapesten lakom. Egy multinál vagyok, levelekre válaszolok, adatrögzítős feladataim is vannak. Jelenleg hibrid, nem teljes HO, de a kemény covid alatt az volt.
2022. dec. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!