Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy interjú sikeres volt?

Figyelt kérdés

Két idegen nyelven is beszélgetni kellett a hr-sel, jól ment. Érdeklődött a bérigényemről, illetve a felmondási időről érdeklődött utolsó kérdésként. Ezeken kívül kérdezett arról, hogy miért pályáztam meg a pozíciót, jelenleg mivel foglalkozok. Telefonos előszűrés volt, kemény 7 perc. Volt egy kérdésem, arra is komplexen válaszolt. Azt mondta, ha pozitív elbírálás lesz, akkor keres. Ti ebből mire következtetnétek? Jól sikerült interjú?

Nem érzek semmit, tárgyilagos volt.



2023. jan. 14. 00:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

Akkor szerencsés voltál! További sok sikert!

2023. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. jan. 17. 15:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt abszolút nem lehet megállapítani :D. Voltam olyan cégnél ahol rohadt szar tesztfeladatot írtam mégis felvettek. Olyan interjum is voltam ahol maxos tesztet írtam, mondtak hogy elegge meggyőző voltam, mégse engem vettek fel. Alapvetően lehetsz te akármilyen jó, mindig lehet valaki aki jobb nálad, hiszem az esetek többségben nem 1-2 embert interjuztatnak hanem minimum 20-át, Főleg a multiknál.
2023. febr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!