Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munkák esetén próbaidő...

Irodai munkák esetén próbaidő alatt mennyire megszokott a home office lehetőség?

Figyelt kérdés
Van ahol kifejezetten odaírják, hogy home office a betanulást követően, máshol viszont nem.

2023. jan. 17. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Az előző munkahelyemen próbaidő alatt is volt home office.
2023. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még azt meg tudnád mondani légyszíves, hogy milyen típusú cégnél voltál? Multi?
2023. jan. 17. 16:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen az volt, gépeket gyártanak & tartanak karban (cégeknek)
2023. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Minden jót!
2023. jan. 17. 16:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben ugyanaz a felállás próbaidő alatt, mint után, csak bizonyos juttatások nem járnak. A ho normális helyen nem juttatás. Ha én ho munkára jelentkezem, akkor ho lesz próbaidő alatt is, mert nyilván nem szórakozásból teszem. Vagy pedig nem írok alá szerződést.
2023. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnek azzal érvelni a cégek, hogy a betanulás könnyebb személyesen, de szerintem ez baromság. Pl. egy zajos helyen hiába ülök a betanító mellett, már nem hallom, mit mond. Volt már olyan, hogy annyira be volt világítva a monitorja, hogy alig láttam valamit, meg egyébként is mellette ülve, nekem az már túl messze van, hogy normálisan lássam, mit csinál.
2023. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hallottam olyat, hogy ahol home office van próbaidő alatt is, ott úgy oldják meg, hogy a betanító online megosztja a képernyőjét.
2023. jan. 17. 17:24
 8/12 anonim ***** válasza:

#6

Arról nem is beszélve, hogy a betanítást végző kolléga úgyis ho-ban van, ha te nem is. Ilyeneknek nem szabad bedőlni

2023. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Multi cég, ho volt már a kezdetektől, de az is inkább a covid miatt. Most hibridben vagyunk de az újaknak is hibrid van az első naptól.
2023. jan. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Két olyan helyen is voltam,ahol csak a próbaidő után járt HO. Az egyiknél csak 10-en dolgoztunk és meg kell mondjam, elég tré volt, mikor többször is egyedül voltam az irodában,mert a többiek otthon voltak . A másiknál csak 1 hónap volt a próbaidő,de az gyorsan eltelt és mindig volt,aki foglalkozzon velem vagy már tudtam önállósítani magam viszonylag hamar. Cégenként változó,de azokkal értek egyet,akik szerint próbaidőben is kéne járnia.Oké, Szép kártya nem jár próbaidő alatt,de a HO nem egy juttatás. Meg az sem feltétlenül igaz, hogy csak a személyes betanulás a hatékony. Online mindent meg lehet beszélni, képernyőt is lehet osztani.
2023. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!