Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munkán ahol nem kell...

Irodai munkán ahol nem kell személyesen ügyfelekkel találkoznom/beszélnem mennyire fér bele ha 2-3 sört megiszok munka közbe?

Figyelt kérdés
2023. jan. 17. 17:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
3%
Esetleg azzal is nagy segítséget tennél magadért, ha utolsó beosztottként nem az ország feudális mentalitású részénél vállalnál munkát, hogy aztán máson se rugózz, hogy mit csinálnak az uraságok.
2023. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21%

Egy sörgyári kóstoló nem rúg be már napi 2 üvegnyi mennyiségtől (az sztem amúgy is kevés a berúgáshoz, bár nem én vagyok az átlagos fogyasztó:)), megszokja a szervezet, meg utána rögtön eszik egy jó ebédet az ember.


Belgiumban pl teljesen normális (volt?), ha valaki sört kér az ebédjéhez, utána vissza melózni. Még régebben még a gyerekenek is adtak a szüleik (asztslali sör 1.5%)


Vannak megoldások:))

2023. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire, akiben ennyi önuralom nincs hogy nem tud kibírni egy ilyen munkát sör nélkül, az ne is menjen dolgozni ilyen helyre.
2023. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az ivást meglehet oldani simán ha nagyon akarod, de 10 percenként mész majd hugyozni.
2023. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Paczalos István ***** válasza:
Ha nem bírod ki piálás nélkül azt a rühes 8 órát, akkor megérdemled, ha elkapnak és kib@sznak a munkahelyedről. Én tuti, hogy az első alkalom után kirúgnálak, és ezt ha leinformálna a következő munkaadód neki is jelezném. Egy alkesz nem megbízható munkaerő.
2023. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen belefér, és minden munkaadó tárt karokkal várja az ilyen munkavállalót.
2023. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!