Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig lehet bírni egy ilyen...

Meddig lehet bírni egy ilyen munkahelyen ?

Figyelt kérdés

Hétfőtől péntekig 8 től 5 ig . De csak 8 van fizetve . Brutto 280 ezer , gondolom most csak a bérminimumot fogja megadni . Nincs ebédszünet . Akkor eszek amikor van rá idő . Egyedül viszem . Fogalmam sincsen mi lenne ha beteg lennék . Pár nap szabadságot meglehet oldali , de csak azért , hogy ne kelljen olyan sokat kifizetni. Egybe 5 napot szerintem nem is lehetne , hiszen akkor a főnöknek kéne helyettesíteni .Egyébként egy üzletről van szó .

Unalmas van . Az a gyakori , hogy fél napig nincsen semmi tennivaló aztán az utolsó 2-3 órában jönnek a megrendelések .

Ezenkívül probléma nincsen a munkával ha nem lenne unalmas és nem kéne 9 órát dolgozni a semmire .

Te hogy bírnád ? Én úgy érzem nem lesz ez nekem hosszútávú . De most elmegy .



2023. jan. 17. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha 8 van fizetve, a következőket teheted.

A: 12-kor egy órás ebédszünet, leszarva minden mást, hiszen ugyis 8 van fizetve, sok helyen az ebédidőt amúgy is le kell dolgozni.

B: 4-kor szépen hazamész

Én így ellenék.

2023. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
*ellennék
2023. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Az en munkam br 450 ezer, 7:30-16:30, plusz heti kb 3 ora fizetetlen tulora atlagba.folyamatos a munka, kaja kb 3 perc egy szendvicsre akkor mikor van ido. A folyamatos munka az olyan hogy tenyleg folyamatos, mint egy mekis dolgozonak a megrendelesek. En ha lennenek ures oraim meloba, telon tanulnek angolul, webszerkesztest, online marketinget, vagy inteznem online a sajat ugyeim, online bevasarolnek, szamlaim befizetnem...barcsak nekem is lennenek ures oraim es nem hullafaradtan ernek haza.
2023. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Brutto 280 ezer?! Komolyan ennyiért dolgoznak emberek?!
2023. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja es meg ures oraidban a manikurt is megcsinalhatod, vagy fogapolast, fejmasszazst, par tornagyakorlatot vagy gyogytornat. Bevihetsz zoknit stoppolni.
2023. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát az üres időkben sok mindent nem lehet csinálni , mert naponta többször is benéz a főnök . Max telefonon tudok játszani , meg rendelni dolgokat , de ahhoz pénz is kellene . Most már kezd bűntudatom lenni , hogy mi lesz itt ha én egyszer felmondok .
2023. jan. 17. 20:34
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Én olyan munkahelyre el nem mennék, ahol egy évben egyszer nem vehetek ki legalább három hét szabit egyben.
2023. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Semeddig. El se vállaltam volna. Olyan nincs hogy 9 órát dolgozok és 8-at fizet.
2023. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8: Ez általában úgy néz ki, hogy az a mínusz 1 óra a kajaszünetek időtartama.
2023. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
#9 tudom, én is ilyen beosztásban dolgozom. De ha a munkáltató azt mondaná, hogy dolgozzam le, vagy hogy nem mehetek betegszabadságra, akkor előbb elküldeném az anyjába, ezzel egyidőben fel is mondanék.
2023. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!