Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit mondjak a csoport vezetőmnek?

Mit mondjak a csoport vezetőmnek?

Figyelt kérdés
ebben az évben még nem vettem ki 1x sem szabadságot. azonban holnap a szülinapom lesz, 23 éves leszek nem szeretnék menni dolgozni. mit mondjak neki? holnap szülinapom van kerek egy szabit vagy mit? szerintem ez miatt nem enged el:(((
2023. jan. 19. 07:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy miért veszel ki szabit, nem kell indokolni. Bár érdemes erről időben tájékoztatni a felettesed, nálunk legalábbis. Esetleg még azt is jelezheted, hogy egyébként elérhető leszel-e vagy nem.
2023. jan. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Annyira nélkülözhetetlen vagy? Mondd, hogy orvoshoz kell menned.
2023. jan. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Eddig is tudtad hogy ekkor lesz a szülinapod. Amikor az ehavi beosztást csinálták. Akkor is szólhattál volna. Lehet simán ad, lehet azt mondja nem. Akkor legalább tudod hogy máskor időben szólsz. Nálunk működik hogy ma találom ki, holnap kiveszem, de sok helyen előre kell kérni.
2023. jan. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Úgy mondtad ezt hogy idén még nem vettél ki, mintha már nyár lenne. Még csak január közepe van. Nem nagy teljesítmény az idén még nem vettem ki.
2023. jan. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez amúgy miért csak ma jut eszedbe? Most már ne hivatkozz a születésnapodra, mert ez így nevetséges. Kérdezd meg, elenged-e holnap 2 napra, de ha nem, akkor tanulj az esetből.
2023. jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Egy hete is mondhattad volna neki ezt. Akkor még nem tudtad, hogy most lesz a születésnapod? :-)))
2023. jan. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
5. vagyok, *1 napra
2023. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

A munkahelyek nagy százaléka elvárja 1-2 héttel előre szólj, ha szabira szeretnél menni. De ennek ellenére az a tapasztalatom, ha megtudják oldani elengednek akár milyen indokkal kéred.


Egy szóval odamész xy (fönök neve) figyelj holnap szeretnék elmenni szabira. Enyit kell mondani. Megkérdezi miért megmondhatod amit itt nekünk.

2023. jan. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Ebben az évben még nem vettél ki? Még csak január 19.-e van. Nem azt akartad írni, hogy tavaly nem vettél ki egy napot sem?
2023. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Időben be kell jelenteni, ez tény. Amikor nálam a főnök akadékoskodott, így nézett ki a beszélgetés:

. Hé Főni, kéne egy szabi huszonharmadikára!

. Minek az neked?

- Vágod, gyerek miatt...

- Van gyereked? Nem is tudtam.

- Nincs, épp ezért kell szabi, hogy csináljak.

2023. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!