Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok/nők miért kettesével...

A lányok/nők miért kettesével vagy csoportosan járnak mosdóba?

Figyelt kérdés
Még középiskolában vettük észre, hogy mi, fiúk egyedül el merünk menni, de a lányok csak kettesével mennek, vagy többen de szinte sose egyedül. Esetleg van ennek valami különösebb oka? Nyilván ezt itt könnyebb megtudni.

2022. ápr. 2. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ott dumáljuk ki a pasikat. Smink igazítás, van -e bármi égő rajtunk... "Szerinted mit kéne tenni" stb. beszélgetések. :)

Ja és a blama, hogy ne egyedül engem lessenek amíg wcre megyek.

2022. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szívem szerint mindig egyedül mentem volna, de általában úgy nézett ki a dolog, hogy már folyt a beszélgetés, mikor jeleztem, hogy el kéne mennem, a másik meg úgy volt vele, hogy semmi gond, elkísér, addig se kell félbehagyni. Nem akartam bunkó lenni azáltal, hogy közlöm, hogy inkább ne. Persze akivel később közelebbi barátságot sikerült kialakítanom, annak egy idő után mertem szólni, hogy engem a társaság zavar a "dolgom" végzésében.
2022. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ruhaellenőrzés, smink igazítás, "minden rendben rajtam?", mini beszélgetések, a mosdót megelőző események gyors kitárgyalása, "ezt fogd meg kérlek". Vagy épp tényleg azért, hogy ne egyedül engem nézzenek, amikor mosdóba megyek.
2022. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövid a szünet és addig is van időnk beszélgetni.
2022. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert közben is lehet beszélgetni,sminket igazítani.
2022. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fiúk is mindig falkában mentek. Sőt ők többször jártak együtt mosdóba, mint a lányok.
2022. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor megindultam WC-re, csak jönni akart valamelyik barátnőm is velem, most akkor hogy tiltsam meg? 😁
2022. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolai vécéfülkéken általában nem működik (vagy eleve nincs) zár, a plázákban pedig gyakran nincs akasztó a táskának/kabátnak, ezért kell valaki, aki tartja az ajtót és megfogja a cuccainkat. Ezen felül a mosdónak olyan speciális atmoszférája van, hogy egyszerűen muszáj ott filozofálni és titkokat megosztani.
2022. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mondjuk nem ment ritkaságszámba a cigifüst, a földön heverő véres tampon, az ürülékkel összekent falak (már bocsánat, hogy ilyen képszerű vagyok) és a közepesen tömény ammóniaszag, szóval nem érzem annyira át a speciális, bizalomgerjesztő atmoszféra részt. 😀 De hát ha menni kell, akkor menni kell.
2022. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk nem smink miatt, azt az asztalnál is el tudtam intézni. A zár nem működött, vagy csak úgy, hogy három centis résen belátni. Ilyenkor valaki áll az ajtó előtt.
2022. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!