Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kotelezhetnek olyan munkára a...

Kotelezhetnek olyan munkára a munkahelyemen ami nem szerepel a munkaköri leírásomban? És ha a munkát nem végzem el, azért kirughatnak?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy irodában dolgozom mint irodai adminisztrátor Pest környéken. A cég napelemekkel foglalkozik, ami iránt jelenleg érthetően kezd lankadni az érdeklődés. Nekem teljesen más a szakmám, amiben nagyon szerettem volna elhelyezkedni, csak sajnos több hónap próbálkozás alatt sem sikerült, mert nagy minden pozíciónal a túljelentkezés. Persze nem adtam fel továbbra sem, próbálkozom csak kevesebb sikerrel, mint ahogyan én azt vártam..Távol áll tolem a jelenlegi munkahelyem, de sajnos muszáj volt elvallalnom, mert kell a pénz. Az irodában eddig ténylegesen azokat a feladatokat kellett végeznem mint egy adminisztratornak.

A főnököm pályázatíró is, és arra gondolt hogy mivel nem megy a napelem legyünk pályázatírók. Semmi tapasztalattal, semmi hozzáértéssel kell pályázatokat írnom és ertekesitenem. Úgy tudom hogy a palyazatirok tanultak a pályázat írást. Engem alapjáraton nem is érdekel az egész, nem szeretnem azt csinálni és tudom hogy nem is menne, mert egyszerűen nem nekem való. Úgy hirdet minket mint több éves múlttal rendelkező palyazatirok, miközben semmi közöm hozza, azt sem tudom hogyan működik a dolog. Magamat járatnam le az emberek előtt hogy ott ülök és nem tudok semmit. Ilyen esetben, ha én azt mondom hogy nem csinálom meg kirughat? Persze ha kötelez rá, ha utána bunkó lesz velem hogy nem csinálom akkor magam állok fel, mert olyan munkahelyen ahol így bánnak velem nem is dolgoznék tovább.. de igazából inkább arra is kiváncsi vagyok hogy mi erről másnak a véleménye.



2023. jan. 21. 06:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ha havi egyszer kapálsz az 12 munkanap.

Siman nyakadba sózhatnak havi szintű feladatokat.

Ja meg ha nem végzel x óra alatt arrol is te tehetsz.

2023. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, ebbe könnyen belebuksz. Nálunk a cégnél eleve szakképzett pályázatíró van.

Namost, ha te elbaxxxod a pályázatot, amit rád bíznak, akkor rád húzzák a felelősséget és kivágnak. Ezért tartom veszélyesnek. Főleg, hogy hamisan hirdetget, az úgy méginkább gáz.

2023. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"rád húzzák a felelősséget és kivágnak"

Az egy dolog.

Ki is fizettetik vele a kárt.

2023. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!