Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy személy és vagyonőr...

Milyen egy személy és vagyonőr állás egy vidéki kórházban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kisvárosi kórházban leszek személy és vagyonőr! Az lenne a kérdésem, hogy milyen lesz ott, mire számítsak?

És hogy kell a sorompót kezeln? Olyan szerű mint a slusszkulcs, tudom hogy meg kell nyomni,de meddig kell? Félek hogy rá csukom az autóra vagy ha jön a mentő nem tudom beengedni.


Köszönöm a válaszokat, és köszönöm az értelmes válaszokat!


2023. jan. 21. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Lóf*** fizetés és folyamatos harc a népes cigánycsordákkal.
2023. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, a fizetés nem lesz rossz, a másodikat sajnos nem tudom
2023. jan. 21. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtapasztalod, mikor harmincan jönnek látogatóba a kis Kevinkéhez egy mandulaműtét után és úgy óbégatnak, hogy zeng bele az egész szint, közben meg telesz*rják a WC-t, összemocskolják a kórtermet és a folyosót, a szomszédos kórtermekből meg ellopnak mindent, ami szem előtt van. De az is szép, mikor 8-10 fős csordában jönnek, mert egy jön vizsgálatra, de a többi is ott csinálja a balhét egész nap.
2023. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menekülj onnan, jól irták előttem
2023. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.: Ahogy előttem írták, a C "kicsanádok" lesznek a gond.

2.: SOK lépcsőzés a járőrökben.

3.: 0-24-ben ébren lenni, mert BÁRMIKOR jöhet mentő, rendőr, berendelt doki,...

4.: Fertőzésveszély! Maszk, kesztyű, fertőtlenítő legyen nálad!!!

5.: Parkoltatás. "Há beteggel wok főnök!" "Tezsvírem, csak megátame..." "Fizetni? Tudja ki vagyok én???? Kirúgatom!!!"


Inkább egy falusi dögkutat őriznék, mint kórházat.

2023. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!