Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szakmákat javasolnátok...

Milyen szakmákat javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az állatokat, növényeket, természetet, szeretek olvasni, nyelveket tanulni, szeretem a zenét (rock, metál), szeretem a focit is.

Nem szeretem viszont a zsúfolt helyeket, szégyellős, szűkszavú, halk és lámpalázas vagyok. Nem szeretem az informatikát (meg is buktam belőle most félévkor), meghalnék ha számítógépen kellene dolgoznom.

Tudom, hogy ez nagyon kevés infó, de ezek alapján milyen szakmákat javasolnátok nekem?



2023. jan. 24. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
tök mindegy, úgyis minden munkahely megsemmisül az AI miatt.
2023. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kertész, állatorvosi asszisztens, gondozó, traktoros
2023. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Nő vagy? Kor?
2023. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha pályaválasztás előtt állsz, akkor allatgondozo, netán terapeuta..kutyamenhelyeken , lovardakba is el tudnál helyezkedni. Csak ami hirtelen eszembe jutott...


De van egy táblázat, ami 3oszlop... Neked kell megtölteni.


1.oszlop: készségek

2.oszlop: amiben szerinted jó vagy

3.oszlop: amiben mások szerint jo vagy

4.oszlop:amire a világnak szüksége van

5.amiert az emberek fizetnének


Ezen oszlopokbol akár egy dobókocka segítségével csinálj kombinaciokat...írd le egymás mellé ezeket a dolgokat, és nezegesd őket, amíg jópár szakma vagy vállalkozásokért körvonalazódik.


Ez is egy módszer.

Sok sikert kívánok!

2023. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3

18/F vagyok.

2023. jan. 24. 22:24
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Vadász, erdész.
2023. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hű most totál mintha rólam írtál volna, de en már éppen választottam szakmát. De az allatok miatt az állattenyeszto, allatorvos lenne előnyös, a természet szeretete miatt esetleg kertész, vagy ahogy előttem is írták erdész, a nyelvek miatt tolmács, idegenvezető, ilyesmik
2023. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A kutyám kutyanapközibe jár. A srác, aki ezt csinálja, meg tud élni belőle. Vigyáz a kutyákra gyakorlatilag. Figyel rájuk és megelőz minden konfliktust, sérülést. A napközibe reggel mennek este jönnek a kutyák, de van panzió is, ha valaki napokra elutazik. Kutyaiskolával szokták még ezt kombinálni, meg kutyakozmetikával.

Van egy háza hatalmas kerttel, otthon csinálja ezt.

Szerintem szuper lehet egész nap kutyázni.

2023. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Állatgondozó, kertész. Szerintem legjobb állatkerti gondozónak lenni, vagy lovardában lóápolónak.

Ha tudsz keményen (NAGYON KEMÉNYEN) tanulni, és megy a biológia, akkor állatorvosi egyetem vagy kertészeti egyetem is szóba jöhet.

2023. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos, állatorvos mellé segéd,állatkozmetikus, kis állat eledel bolti eladó,állat mentő különböző segély szervezetnél,állat gondozó, állatgondozó kisebb állatkertekbe.

Kertész,kert építő és tervező, virágos,mezőgazdaságon belül több minden is,erdész.

Könyvtáros, könyv és egyébb fordító,író, könyves bolti eladó egy kisebb nem annyira forgalmas helyen.

Zene író és magán tanár.

Sport kommentátor.

2023. jan. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!