Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Erre te mit válaszolnál a...

Erre te mit válaszolnál a főnöködnek, mi a jó válasz?

Figyelt kérdés

Kapsz egy eleve nehéz feladatot, ( legfőképp azért nehéz, mert egy elég komplex területet érintő folyamat, mind új rendszerekkel, amik most lesznek használva élesben először.)


Na és párhuzamosan itt és egy külföldi csapatban futtatják az egészet..

majd megkérdezi a főnököd egyszercsak (nagyfőnök), hogy akarod-e mindkét csapatnál te managelni?


Van egyébként support, és megfigyelőként már reszt vettem a folyamatban, de őszintén, iszonyú sok munka, és az első amit láttam káosz volt az egész, semmi nem működött, élesben a rendszereket egy része nem működött az embereknél, mindneki idegbe.


+: Ami mellette van, hogy a tanulságok levonására kerültek a hibákról így remélhetőleg nagy részük most kiküszöbölhető lesz.

-:1. Nem ismerem a technikai oldalt teljesen, ugyanakkor a support segít a kérdésekben.

2.Egy tok idegen csapattal kell az itteni projekttel párhuzamosan haladni angol nyelven, a timeline tartása kiemelten fontos a hibák elkerülése miatt és sok munkával jár. (Egy is)


Egyszóval kicsit levert a víz, menni fog-e, mert kényelmetlen helyzet nekem kicsit, nyilván szívás lesz így is úgy is valamilyen szinten. Magamtól meg nyilván nem akarnék egyszerre 2 oldalról ezt a csodálatos flow-t. Ha muszáj akkor persze muszáj…


Csak az érdekelne, te erre mit válaszolnál hasonló helyzetben?

Elvállalnád, mert a kérdés úgyis csak formalitás és úgyis nálad köt ki? ..

Vagy megmondanád hogy nem szeretnéd/nem érzed magad komfortosan hozzá.



2023. jan. 27. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre akarsz lépni az adott helyen, akkor be kell vállalni a nehezebb feladatokat. Ha nem, akkor teljesítsd a minimumot.
2023. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvállanám és kérnék asszisztens mellé.

Szeretem a kihívásokat adrenalint.

Plusz torekednék a nyugodt megoldasokra gixerek esetén. Azaz pszichologiailag is kezelésbe venném a csapatokat.

2023. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*kérnék asszisztenst akinek le tudnám passzolni az kotelező rutinrészeket hogy ne szakadjak meg és az elvi reszébe többet tudjak tenni hogy minden mehessen flottul
2023. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kérdés, hogy vállalni kell. Így lesz karriered. Ismered a projectet, a főnököd bízik benned, minden adott hozzá, hogy megoldd és előrelépj...

Viszont a project menedzselésének részleteibe nem mennék bele ennyi infó alapján. Te ismered, te tudod milyen csapattal és hogyan kell felépíteni az egészet, hogy jól működjön. Mekkora csapat, kinek mi a feladata stb.

2023. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen így lehet fejlődni. Már nem parázok mint hirtelen akkor, de szóltam hogy kicsit soknak érzem mindennel együtt.


Megkérdezték mit tudnak rólam levenni, így most 1-2 dolog legalább lekerül.


Őszintén szólva: jól esik, meg itt lehet előre lépehetni ennél a cégnél, ha valakinek vannak ambíciói.. előző helyemen pl nem volt ilyen. A helyzet viszont az, h terhes vagyok, csak nemsokára fogom bejelenteni… így bár jó lehetőségek vannak, a pénz is ok, de nekem most ez lesz a prioritásom.. jó kis csapat, a főnököm is szeretem.


Szóval ha valaki esetleg digitális marketing területen nézelődne medior/senior szinten és a nyáron kb váltana, és van benne ambíció, az majd rám írhat esetleg, hátha. :D :)

2023. febr. 3. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Mondjuk ezt nem ártott volna közölni... Nem csak itt, hanem a főnököddel is. Baromi inkorrekt dolog, hogy húzod-halasztod a bejelentést, agonizálsz, rábeszélünk az előrelépésre, erre majd félúton dobod félre a projectet, ha ilyen jó az a munkahely és olyan rendes az a főnök, akkor ne így tegyél alá...
2023. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6

Csillapodj már, még senki sem tudja, család sem, mert még nagyon korai!!!! Mèg anyámék előtt fogja megtudni, amint biztos lesz és bejelenthető. De nem ez volt a kérdés…….

2023. febr. 4. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: A korrektség nem időpont kérdése, ha eddig megkaptad a másik oldalról és most is elvárnád...
2023. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7 értelmezd már legyszíves a fentit. Mit nem értesz azon, hogy amint el lehet, el lesz mondva? Olvasd lassan.


Okoskodni könnyű, anélkül hogy a részleteket tudnád. Vita lezárva, nem kérek az időpont bejelentéstől kommentet, ha valaki nehezen ért. de tudod mit, rád hagyom. Tudod mit? Jó, phaszok szolni neki. Majd ráér tavasszal.

2023. febr. 4. 17:55
 10/10 A kérdező kommentje:
Mintha funkcionális analfabéta lennél, úgy kommentelsz.
2023. febr. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!