Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki kòrhàzban eü intézményben...

Aki kòrhàzban eü intézményben dolgozik vàlaszolna? Van mükörmötök vagy a kolleganöknek van?

Figyelt kérdés
Tudom hivatalos àllàspont szerint nem lehetne de màs az elmélet,mikor betegként voltam bent màsképp làttam. Jelenleg meg munka miatt érdekelne.
2022. jún. 15. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen helyfüggő!

Valahol nagyon komolyan veszik, valahol meg majdnem mindenkinek van.

2022. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Minek kell erőltetni ezt a műkörmot? A fizetésedből úgyse telne rá. Amúgy ki is fordulnék az ajtón ha valaki így akarna hozzám nyúlni, undorító.
2022. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 Nem vagy tisztàban az àrakkal, pàr ezer Ft. Tellii rà. És a sajàt töredezett helyett szebb.
2022. jún. 15. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt barátnőmnek van, és intezíves nővér Fehérváron. Hivatalosan nem lehetne, de mégis soknak van, orvosoknak is így nem foglalkoznak már ezzel a szabállyal.
2022. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az attól fugg h betegellátáson lennél e, vagy irodán. Illetve a betegellátáson belul is melyik osztály. Valahol nagyon oda figyelnek a higieniai dolgokra. Lehet rövid ápolt műkörmöd sztem mert eleve ahol oda figyelnek a fertozesveszélyre gumikesztyuvel dolgoznak. Vérvétel sebtakarítás, nyílt sérulesek kezelese. Vagy a beteg dolgaival valo erintkezes. Nyilván karvajokkal 5cm-is műkörmökkel eleve nem illik egy munkahelyen dolgozni. Az meg h telik nem telik rá. Azért az eübe nem keresnek rosszul az emberek se irodan se osztalyokon, max a takarítók meg az ottani segedmunkasok.
2022. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5 Betegellátás. Közben megvolt az első munkanapom, szerződéskötés is stb.

Rákérdeztem, azt mondta a részlegvezető orvos, hogy igen elvileg nem lehetne, de azt mondta ha megfelelően eltudom látni a feladataim így is akkor őt nem érdekli h van. Rövid körmöm van és nem feltűnő.

2022. jún. 18. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!