Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyeteken milyen gyakran...

Munkahelyeteken milyen gyakran szerveznek nektek a munkához kapcsolódó tréningeket? Illetve szerintetek minek a jele az, ha egy munkahelyen, a csapaton belül ritkán és akkor is csak néhány ember kap ilyeneket?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 éve vagyok a cégnél, gyakorlatilag az alapvető tréningenek kívül amit minden új dolgozó megkap semmit sem kaptam. Meg úgy a többség se nagyon.

Technikai pozíció, tehát elég fontos lenne, hogy naprakészen tartsák az embereket meg esetleg pár certet is megcsináljunk.


Én elég sok dolgot magamtól tanultam meg és szerintem a top 5-be benne vagyok, de akkor is szerintem elfogadhatatlan, hogy IT-ban egy elég nagy SSC/multi ennyire leszarja a dolgokat.


Ha van néha valami akkor is mindig ugyanazt a 2-3 embert küldik, mert jóba vannak a fönökkel.


2023. jan. 30. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondhatni semmit sem rendeznek...
2023. jan. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoktak, de a tűzvèdelmen kívül másra nem megyek el...
2023. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szellemi állománynak vannak tréningek, mert őket naprakészen kell tartani. Egyik sem kötelező, de aki akar, évi 2-3 tréningre be tud ülni ingyenesen és elmondásuk alapján jót is tesz nekik. Van, aki angolból pofozta helyre a régi tudását, más az SAP-t vagy a Siemens NX-et ismerte meg, megint más kommunikációs tréningen volt - hasznos dolgok voltak.

Nekünk, fizikai állományúaknak nincsenek tréningek, mert mi úgyis hülyék voltunk, vagyunk és leszünk, minket kár is oktatni. Igaz, köztünk is van, akinek angolul kell kommunikálnia és SAP-t kell használnia, van is olyan, aki irodában dolgozik, csak a HR hülyesége miatt nem lehet szellemi állományú, de a céges szabályzat kimondja, hogy nekünk nincs tréning. Örülünk neki nagyon, de a magam részéről nem lepődöm meg, eddig minden munkahelyemen ugyanez a kettős mérce volt érvényben.

2023. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!