Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A könyveléshez kapcsolódó...

A könyveléshez kapcsolódó irodai munkák csak szerintem hálátlanok és alulértèkeltek?

Figyelt kérdés
Gazdasági egyetemet végzek, a gyakorlatomat pénzügy irodán töltöttem könyvelők között. Én is könyveltem, pályázatoknál is segédkeztem, adminisztrációs munkát végeztem javarészt. Mindenki aki kérdezte, és elmondtam neki, olyanokat mondott hogy "jaaa akkor ülsz irodában és titkárnő vagy, az laza, kímélő". Aha, ahhoz képest egész nap megállás nélkül csörgött a telefon, mindenki értetlenkedett, miért kapta ezt a fizetési csekket, felszólítást, ilyen számlát kapott, olyat, mikor utaljátok el ezt, azt, felvehetem ezt a támogatást, ösztöndíjat, megnéznéd mennyi hátralékom van... stbstb. Amikor jönnek be, kezdik a magas cén, hogy légyszives csináld már meg ezt nekem, intézd már el azt, még ma, most rögtön, mert ez fontos, ez már amúgy tegnap lejárt. Tiszta stressz, arról ne is beszéljünk. És akkor mit hallassz vissza magadról, egész nap ül az irodában, légkondi, fűtés, kávéznak, cigiznek, passziánszoznak. De pont ezek az emberek járnak be értetlenkedni, aztán meg szidnak, hogy nem csinálsz semmit, csak ülsz bent "jó pénzért" 😆

2022. jan. 16. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet általába azok a tanulatlan tahó prolik mondják, akiknek esélyük sincs kényelmes irodai munka közelébe se kerülni :)
2022. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az érti meg/érzi át, aki maga is könyvelésen dolgozik. És megnyugtatlak, ahogy jobb lesz az a pénz, annál nagyobb rosszabb lesz az egész :) Én 2 éve vagyok főállásban, hát.. nem mondok semmit inkább :D De fizu tényleg jó
2022. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem sem értette, hogy miért mondtam fel a jól fizetett és stresszes állásom. A barátnőm párja sem értette miért adta fel barátnőm a jól fizetett irodai munkáját, “pedig ott csak ülnöd kell”. - mondja az aki a szalagnál áll 8 órát.
2022. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. minden irodai munka ilyen. Aki a közelében sem volt ilyen munkakörnek, azt hiszi, 2 iratot áttolsz az egyik oldaláról az asztalnak a másikra, közben meg a popód mereszted.
2022. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!