Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi van ha én nem akarok...

Mi van ha én nem akarok vezető lenni? Valakinek tényleg csak a pénz számít?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy emailt a cégtől ahol dolgozom, hogy gratulálnak mert a tavalyi kiemelkedő eredményeim miatt bevettek a vezető képző programba. Sokan örülnének ennek, kaptam gratulációkat a munkatársaitól is. Céges szempontból pedig ez egy kötelezően szabadon elfogadható dolog.

Én jelenkeg több árnyoldalát látom a vezetői pozíciónak mint előnyét. Igaz, hogy jobb a fizetés, nagyobb a juttatási csomag. Viszont azt is látom mennyire stresszes állandó jelleggel mindenki, hogy rendszeresen (például most is) 18-21 óráig, ritkábban de este is még jönnek tőlük az emailek.

Az, hogy hétvégén fejezikbe a munkát nekik alap. Legaláb is én ezt tapasztalom mivel több olyan emailt szoktam kapni hétfő délelőtt amit lehetetlen megírni néhány óra alatt.



2023. jan. 30. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Megértelek. Én se akartam soha. Aztán mégis úgy alakult, hogy az lettem.

Tényleg sokkal kényelmesebb csak egyszerű munkatársként elvégezni a feladatot, hazamenni és semmivel sem foglalkozni, minimális felelősség. Én is jobban szerettem azt.

2023. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Ahogy mondod, nem lehet mindenki vezető, hiszen akkor senki nem végezné el a munka oroszlán részét.

Aztán amikor majd a kenyeret se tudod kifizetni mert 2500 forint lesz kilója majd sírsz, hogy de jó lett volna előrébblépni...

2023. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Közöld, hogy nem szeretnél vezető lenni, és nem veszel részt a programban.
2023. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha valaki bekerül a programba, automatikusan vezető pozícióba kerül? Ha nem, akkor elvégezheted attól függetlenül is, hogy nincsenek vezetői ambícióid. Ezzel egy későbbi állásinterjún esetlegesen alá tudod támasztani, hogy olyan képességekkel rendelkezel, amik egy sima munkavállalónak ugyanolyan hasznosak, és keresettek, mint egy vezetőnek (magas tűréshatár, jó motivációs és beszédkézség, könnyű kapcsolatépítés, jó koordinációs, és tervezési kézség, megbízhatóság, stb). Ha onnantól muszáj beülni a vezetői székbe, akkor tényleg csak az marad, amit #3 ír. Szerintem ha egyenesen és normális stílusban adod elő a nézőpontodat, nem fogják leharapni a fejed érte, főleg hogy ezek szerint értékes munkaerőnek számítasz, nekik sem az érdekük, hogy elveszítsenek.
2023. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem akarsz ne vallald. Volt ahol bevallaltam, de a mostani helyemen pl a helyettesit sem. Nem eri meg nekem a plusz kb 100at a sokkal tobb feleloseg es h szabadnap is foglalkoznom kelljen vele. Igyis is sokat keresek es ahogy kilepek leszarhatom az egeszet. Nem kell az alkalmazottakkal es a tulajokkal szenvedni csak megcsinalom a reszem es vigan elvagyok a tobbiekkel mig a foni nyeli az ideget
2023. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jácint78 ***** válasza:
23%

F44.. en kiprobalnam


Bocsi a hibakert :)


hiszen tanulhatsz belole aztan mashol hasznosithatod ha itt bejonnek a szorongasaid...


Aki nem fogadja a szerencset atjatsza egy kevesbe alkalmas szemelynek..es a juttatast is


En bannam utolag ha nem szimulaltam volna hogy megtisztelo szervezonek lenni...


Kepes vagyok ra meg tudom csinalni az emberek a javamat akarjak en pedig megerdemlem a sikert a joletet a kuldetest...


Hajra...

2023. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!