Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet élni 3 műszak...

Hogy lehet élni 3 műszak Gyári meló mellett? 19 éves vagyok és hiába van szakmám szó szerint kitörölhetem vele a .. Olyan gyötrelmes

Figyelt kérdés
Valaki hasonló helyzet?
2023. febr. 1. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
A 19 évesek 90%-a így van, nyugi. Próbálkozni kell állásinterjúkkal és amint tudsz, dobbants egy jobb helyre.
2023. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sokkal élhetőbbek, mint egy klasszikus, heti ötnapban nyolctól négyig tartó munkanapok. A gyárakban három teljes napot végigdolgozol, de cserében viszont három teljes napig teljesen szabad vagy. Én ahány féle műszakrendbendolgoztam eddig, számomra ez volt a legjobb az időbeosztás tekintetében. Minden hónapban 15 napot vagy szabad gyakorlatilag, ez érzetre azért egyáltalán nem mindegy.


Ameddig egyedül élsz, addig ez egy kifejezetten jó, hatékony, és ésszerű munkarend. Ameddig adott esetben nincs párja, családja az embernek, addig teljesen vállalható.

2023. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
#2 nyilván van ahol így van, de egyáltalán nem biztos, én pl h-p 3 műszakban dolgoztam pár éve amikor gyárban melóztam (plusz sokszor a szombati túlóra), semmiféle 15 szabadnap nem volt.
2023. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Már eleve hogy lehet gyári munkát végezni? Én felkötném magam, bár nem is bírnám, az első félóra után kirúgnának
2023. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Na ezaz 4-es. Én 4 napig bírtam. Inkább hajléktalanság, mint gyári meló.
2023. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Ott esnék össze már az első nap, le a kalappal azelőtt, aki bírja a gyári melót.
2023. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 műszakban dolgoztam gyárban 2 évig

Imádtam 🤷‍♀️

Igaz a munka is jó volt és a munkatársaim is szerettem. És nekem jobban bejott mint a 12 Órázás.

Délelőttös héten 2ig dolgoztam. Utána enyém volt az egész délután. Barátokkal találkoztam, vásároltam, filmeztem, lazultam, kirándultunk.

Délutános a legrosszabb mert nyilván akkor csak a délelőtt szabad,de olyankor mindig sokáig aludtam , főztem stb.

Éjszakásba meg reggel 7re haza értem és kB 2-3ig aludtam max. Tovább sose tudtam így akkor is mindig programoztam, barátokkal voltam , moziba mentünk Meló előtt stb. A hétvége meg szórakozás volt.

Én ezt nem éltem meg tragédiaként.

Jobban is tetszett hogy nem mindennap 8tól 4ig kell valahol dolgoznom ahol aztán tényleg oda van az egész napom.

3 műszakban mindig tudtam tervezni, ügyeket is intézni stb

Van akinek nem való és nem Jön be

Nekem tetszett

2023. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
3 műszak a világ legjobb dolga, több pénzt keresel és relatív több a szabadidőd is. Meg nap közben tudsz ügyeket intézni.
2023. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , tényleg mindenki máshogy éli meg
2023. febr. 1. 16:04
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én is 9-5:30-ig dolgoztam irodában (most munkanélküli vagyok) de az is halál volt. És akkor legalább 8:20-kor el kell indulni otthonról, hazaérni pedig jó ha 6:30 körül hazaérsz. Egész napom oda, és konkrétan csak dolgoztam aznap. Este meg csak aludni volt kedvem. Hétvégén sem jött meg a kedvem. Tehát ez a korporét bullshit munkaidő is kicsinálja az embert.
2023. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!