Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Konfrontálódásnak számít, ha...

Konfrontálódásnak számít, ha èrvelsz egy adott szitu mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrèg esett meg velem, hogy az egyik kollegám vèlemènye ellen mentem objektív mèrèsek eredmènyeinek felmutatásával. Ez nem tetszett neki, így más oldalról kezdett èrvelni, abba is volt "beleszólásom", ès a vègèn annyit mondott, hogy jó, akkor neki mindegy, csináljuk, ahogy akarjuk, nem èrdekli.


Ez, hogy a vèlemènyèt, meglátását megcáfoltam mèrèsi eredmènyekkel ès ez neki nem tetszett, konfrontációnak számít?


Másik kèrdès: ha magamból indulok ki, akkor a vègèn, azzal, hogy azt mondta, neki mindegy, feladta ès duzzogva, de beadta a derekát?


Nem lenne jobb az ilyen szitukban meghallgatni, átgondolni ès a vègèn azt mondani, hogy hm igazad van? Mièrt kell ilyen gyerekes módon viselkedni? Vagy èn látom rosszul, ès ez egy teljesen normális reakció volt a rèszèről?


Mèg a vègèn èn èreztem magam kellemetlenül... Pedig mèrèsekkel tudtam alátámasztani azt, amit mondtam, ő pedig csak ragaszkodott a règi dolgokhoz, mert jó volt az úgy.


Mi ilyen helyzetben a legjobb kommunikációs mód, hogy ne duzzogás vagy megsèrtès legyen a vège? Nem ez volt a cèl, csak az újítást akartam alátámasztani, hogy jól működik. Ti hogyan csináltátok volna? Utána beszèlgetni kellett volna vele, hogy ne vegye szemèlyen sértésnek/támadásnak?



2022. nov. 19. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Birka módra hallgatni sem lehet mindig ha tudod hogy nincs igaza valakinek és hab a tortán hogy még bizonyítékod is van.Nem támadás volt a részedről csak rávilágítottál az igazságra.Nem értem mi ezzel a baj?Gondolom nem bunkó módon tetted?Ha normálisan tetted akkor miért venné sértésnek az illető?
2022. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!