Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális az, hogy Járai Máté...

Normális az, hogy Járai Máté sorstársának érzem magam?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorúan olvastam a napokban, hogy mi történt vele, korábban is figyelemmel kísértem a munkásságát. Ha én főnök lettem volna, akkor nem küldtem volna el. Én is jártam már úgy, mint ő. Lelkesen és vidáman dolgoztam sokáig, majd a környezetem nem tudta elviselni a személyiségemet, pedig a problémák nem bennem kezdődtek, hiszen alkalmazkodtam mindenhez és mindenkihez. Ő is kap a mai napig sok pozitív és negatív véleményt, velem is így történik, már ott tartok, hogy nem fogadom a véleményeket, mert nem érdekelnek az emberek, hiszen a jóság bennem kezdődik. Jogos az, ha nőként, egy férfihoz hasonlítom magam?
2023. febr. 1. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki nem tudja elviselni a személyiséged, akkor tán mégiscsak benned van a hiba, nem?
2023. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Miért mi történt vele? Nem figyeltem mostanában a bulvárszennyet.
2023. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Kib*aszták az rtl klubtól mert tul sokat jart a szája

Ja meg b*zi is

2023. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Alkalmazkodott mindenhez és mindenkihez, aztán neki kellett távozni a munkahelyéről. Aki törekvő, az nem adhat rosszat, emellett nem is kaphatna. Aztán mégis. Velem is mindig ez van, emellett volt is. Nem becsülnek meg, aztán azok társaságát keresem, akik értékelnek engem. Lehet az, hogy egy nő, hasonlít egy férfira, mert a sors úgy keveri a lapokat, hogy a hasonló tulajdonságú emberek, nehezebb feladatokat és kihívásokat kapjanak?
2023. febr. 1. 21:29
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Jah csak ennyi? Azt hittem valami nagyobb dolgot tett. Egyébként ritka irritáló alak és túltolta tényleg ezt a meleg dolgot meg a haknizást a nyitott kapcsolatával. Meglepő vagy sem de az emberek nagy többsége egyáltalán nem tolerálja a meleg propagandát meg azt hogy kvázi természetesnek kéne lennie egy ilyen biszex/meleg nyitott házasságnak.
2023. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ember. Ha senki nem bír téged, veled van a baj. Ez ilyen egyszerű...
2023. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt említettem, hogy mindketten rugalmasak és normálisak voltunk a környezetünkkel. Szimpátia mélysége nem mérvadó annak szemszögéből, hogy hogyan járunk el másokkal. Kapni fog ő is sok jót a jövőben, úgy látom. Csak fura, hogy nő és férfi is kerülhet hasonló helyzetbe.
2023. febr. 1. 21:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Médiacsatlósokkal nem tudok együttérezni. Addig jó, amíg egymással szórakoznak, nem a lakossággal
2023. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
En ruhhelem az ilyen fajta bzikat annyi tudnak pofázni hogy leég az agyam
2023. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó beszélőke, mindenhová szükséges. Én azt reméltem, hogy megoldódik a helyzete, tehát maradhat, de a jövő jobb terveket hoz neki. Ti jártatok már úgy, hogy valakivel hasonlított az út, melyen jártok, esetleg személyes tulajdonságaitok? Nem érzelmi indíttatásból kérdezem.
2023. febr. 1. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!