Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen McDonaldsban dolgozni?

Milyen McDonaldsban dolgozni?

Figyelt kérdés

5 percre innen van egy a Vörösvári úton. Odajutási szempontból alkalmas lenne, egyik ismerősöm ismerőse szeret ott dolgozni, de inkább többeteket kérdezném.


Milyen a munka?


Milyen a fizetés?


Mit jelent az ingyen étel? Elvehetsz egy hamburgert, aztán jó étvágyat?


2023. febr. 5. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Felejtsd el. Bár ha szeretnél egésznap zsíros szagú lenni és a bőrödet és hajadat totál tönkretenni ott, illetve a testedet az egészségtelen kajával és hajtással akkor hajrá.
2023. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Haveromék beleköptek az italadagolóba.


Nem szeretek ilyen helyeken enni!

2023. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Kétszer voltam különféle konyhákon próbanapon. Arra jutottam, hogy százszor inkább a takarítás, ha már az alja melók közül kellene választani.

Fizetés nyilván fos, legalábbis a haszonhajtó melósnak. Ótvar retkes munka, tocsogsz a zsírban. Lehet hogy van ingyen menü, de nyilván nem korlátlanul. Vagyis hát, szerintem semmi sincs ingyen, szóval az is le van vonva előre valamiből biztosan.

2023. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Én azt hallottam hogy a mekis dolgozóknak jár napi egy kis menü (1 sajt vagy csirkeburger, egy kis krumpli meg egy üdítő), és ezzel húzd ki az x órás hajtást. Amúgy ez pont semmi kaja, viszont ha minden nap megeszel egy ilyen menüt, biztos hogy valami komoly bajod lesz. Sokan panaszkodnak (itt is) az embertelen hajtásra, mindenki mindenhova be van osztva, és egy perc megállás sincs - pontosabban egy ebédszünet van, de hallottam nem egy volt mekis dolgozótól hogy lebszták ha ki merte használni azt az 1 szünetét. Szóval szerintem ez gáz, ha van jobb opciód, ha bármi más opciód inkább azt válaszd
2023. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2023. febr. 5. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Az #1 válaszoló csúnyán le lett pontozva, pedig teljesen igaza van. Számomra az egyik legzavaróbb dolog az volt, hogy a tömény étel -és olajszagot beszívták a ruháim, és hataérve egy idő után már a komplett lakáson érezni lehetett. Rettenetesen haragudtam érte.


A fizetés rettentően kevés önmagában is, de ha a kapott bér mellett még bele is gondolsz abba, hogy azt a szánalmasan kevés pénzt milyen irreális mértékű munkával kellett megkeresned, az egyenesen értelmezhetetlen.


Irreális mértékű a hajtás, gyakran vécére sem engednek kimenni. (Itt megintcsak említsük meg, hogy egy nettó 200 000 körüli fizetés mellett :D) Így ez számonra emberhez méltatlan, mint körülmény.


Gyakorlatilag a legalsó szint legalját képezi. Egyedül a diákokat tudom megérteni ha ilyen helyen vállalnak munkát, mert nekik a tanulmányaik mellett, ha dolgoznak is, akkor számukra kizárólag olyan hely jöhet csak szóba, ahol hajlandóak a beosztást az órarendhez igazítani. Diákokon kívül másnak SENKINEK nem éri meg ilyen helyen dolgozni, és ezzel minimálisan sem túlzok. Aki esetleg bármilyen okból nem tudta volna folytatni a tanulmányait az általános iskola nyolcadik osztályát követően, még annak is számos olyan lehetősége mehet, ami az ilyen kaliberű gyorséttermeknél messzemenően túlmutat.

2023. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Személyiségedtől is függ, ha laza pörgős srác vagy könnyen beilleszkedsz jó lenne neked.


Ha inkább csendes elvagy magadban, inkább precíz vagy, nem választanám ezt.


Én teljesen a 2. vagyok azóta is remegek ha meghallom a csipogást vagy látok egy képet a belső konyháról. Rettentő stresszes. A szagot átveszi a kezed, nem lehet lemosni.


6 órában egy kis menü van, 8 ban egy nagyobb, te választod milyen. Egyébként a fizu jó, részmunkaidőbe többet kerestem mint máshol teljesbe. De számomra nem érte meg maradni akkor se.


De ne másokat kérdezz hogy milyen, te magad milyen vagy? Hasonlítasz arra az ismerősöd ismerősére aki szeret ott dolgozni?

2023. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Életreszóló trauma
2023. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy bevállalós ismerősöm, aki lelkes álláskereső volt és sosem derogált neki a kemény munka sem. Egy próbanapot bírt a mekibe és azt mondta, köszi ennyi volt. Hogy mi volt a baja? Úgy általánosan fos volt az egész, minden esetre szó sem volt arról, amikkel az interjún beetették: az ingyen kaját kenhette a hajara, mert úgysem ért rá megenni. A borravalót tilos volt eltenni, elfogadni. Egy igazi mocskos rabszolgatelep.
2023. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!