Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Be kell jelenteni?

Be kell jelenteni?

Figyelt kérdés

megigényeltem az 1 évre szóló ingyenes eü támogatást a kormányhivatalban.

Ezt még tavaly októberben vagy novemberben.

Mai 2 napja szerződést kötöttem egy céggel (be vagyok jelentve). Így nekem van-e valamilyen jelenteni való kötelezettségem a nav vagy kormányablak vagy bármi felé, vagy mivel be vagyok jelentve van munkaviszonyom az ingyenes eü támogatás automatikusan megszűnik?


2023. febr. 8. 15:07
 1/2 anonim válasza:

Kaptál mellé állaskeresési támogatást?

Anno én mindkettőt igényeltem,amikor sikerült elhelyezkednem, akkor kormányablakban és munkaügyiben is leadtam a papírokat. Nekem így volt a biztos.

2023. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát úgymond egymás után.


Kértem álláskeresési járadékot 3 hónapra. Majd amikor ez letelt utána igényeltem meg az ingyenes eü támogatást és nem egyszerre futott a kettő.

A munkaügyre nem is vagyok regisztrálva tavaly nem tudom mióta, letelt az álláskeresési járadék, továbbá letelt ezzel együtt az ellátás (asszem a kettő együtt van) majd kijelentkeztem és kicsivel utána a kormányablakban igényeltem az eü támogatást.

2023. febr. 9. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!