Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire kell tolerálniuk egy...

Mennyire kell tolerálniuk egy leszázalékolt embernek az apróbb hibákat a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Ha vannak kisebb hibáim vagy kiborulok mert úgy bántak velem már szidnak a hátam mögött vagy megszidnak,szóvá teszik.Volt rá példa,hogy egy két ember részegen jött be sőt valaki még meg is rongált valamit(nem akarok kitérni rá,hogy mit)balesetből és a kutya nem szólt nekik szószerint.A részegekre,azt mondták hogy jólvan és ezt kisfőnök mondta,a rongálót meg még vigasztalták is hogy ne sírjon.Engem jobban figyelnek mivel beteg vagyok és a baklövésekre is jobban mennek pedig több megértést illetnék mint beteg személy szerintem.A munkám próbálom mindig jól elvégezni az hogy ritkán ügyetlen vagyok azért még nem kéne megbélyegezni.Sajnos ők igen jó munkavégzést nyújtanak így őket többre nézik mind engem nekem rosszabb a tudásom tehetségem.Ha egy munkavégzési hely tisztában van ezzel hogy beteg személy dolgozik,nyújthatnának nagyobb türelmet felé és elnézést elvégre bàrki ronthat téveszthet felejthet és tévedhet.Ha többen hibáznának körülöttem talán engem is jobban megértenének de sajnos mindenki olyan precíz és tökéletes hogy én fekete bárány vagyok köztük.
2023. febr. 9. 23:27
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Tessék?Na most be tellett a pohár elég volt!!Most jött el az a pont hogy megutáltam az emberiséget.Azért vagyok sz.mert van betegségem és alapból ügyetlen kezű vagyok nincs finom motorikám?????!!!!A munkám igyekszem jól csinálni de közbe én is ronthatok eshetnek ki dolgok a kezemből.
2023. febr. 9. 23:50
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Hat gondolom tudta a fonok, hogy beteg vagy mikor felvett es biztos a fizud is kevesebb. Akkor meg csak allj elejuk, hogy bszki tudjatok, h korlatozottak a kepessegeim akkor meg wtf. Vagy normalisak lesznek vagy akkor inkabb elhuzol. Aztan v felmondasz es nezel mast vagy megoldodik 🤷
2023. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

"Azért vagyok sz.mert van betegségem és alapból ügyetlen kezű vagyok nincs finom motorikám?????!!!"


"nekem rosszabb a tudásom tehetségem"


Te írtad, basszus.

2023. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértegetésből de ha nem megy túl jól a munka mert betegséged miért nem keresel egy olyat amiben nem fog akadályozni vagy olyan helyt ahol megbecsülnek vagy elnézik?
2023. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Milyen betegség miatt érzed magad rosszabbnak? Látható dolog?
2023. febr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
mentális
2023. febr. 10. 00:38
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

Vannak azok az emberek akik amihez hozzányúlnak tönkre megy így inkább a legjobb ha távol maradnak a munkától kármegelőzési céllal.


Teljesen mindegy, hogy nem vagy egészséges, te ilyen vagy és a főnököd a kár okozót látja benned.

2023. febr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Semmennyire nem kell tolerálni a hibákat egy munkahelyen. Vagy a támogatások miatt, vagy az alacsony béred miatt vettek fel szánalomból.
2023. febr. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Ninxs olyan dolog amit meg tudsz jól csinálni? Nekem is van egy kollègám. Csak egy pèlda: kapsz egy feladatot, megcsinálod becsülettel, de rosszul. Nekem azt ki kell javítani, ez nekem plusz munka. Ez hosszú távon zavaró. DE! Èn megtanultam viszonyulni hozzá, ès ő azt a munkát csinálja, amit meg is tud jól csinálni, nincs plusz melóm vele. Ezèrt nem leszek feszült. Ha nincs ilyen rèsze a munkádnak, akkor èrdemesebb felmondani, mert feszültsèg lesz.
2023. febr. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez simán arról, h kit mennyire kedvelnek a munkahelyen és nem a betegségről. Ha valakit nagyon kedvelnek, annak sokat elnéznek. Ha valakit nagyon nem, annak pedig a legkisebb hibáját is felnagyítják.
2023. febr. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!