Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkáltató a Trenkwalder?

Milyen munkáltató a Trenkwalder?

Figyelt kérdés
Dolgozott ott esetleg innen valaki? Van dress code?

2023. febr. 10. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Munkaerő közvetítő. A legalja.
2023. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal hogy munkaerőközvetítő cég. Engem olyan válasz érdekelne ami a kérdésemre vonatkozik ;)
2023. febr. 10. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs dress code.

Attól függ ki lesz a főnököd és milyen ember.

A Trenki sok városban jelen van, nem lehet ráhúzni, hogy jó vagy rossz. Lehet Gyöngyösön normálisak a helyi vezetők, lazább a légkör, míg Debrecenbe szigorúbbak. Ez a vezető emberségétől függ.

2023. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár évvel ezelőtt voltam ilyen cégnél alkalmazásban. Az az ember aki a fizetést hozta mindig pontosan jött, pontosan volt elszámolva minden soha semmi gond nem volt.
2023. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat ☺️
2023. febr. 10. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó cég sokkal jobb mint a jobtain. Pontosan fizet. Én dolgoztam általuk 1 évet, a táppénzt is kifizették. Amíg hozzájuk tartoztam minden rendben volt utána átakart venni a cég mire azok kirúgtak.
2023. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de a kérdésem arra irányul, milyen a cég alkalmazottjaként dolgozni. Itt nem általuk közvetített munkaköröket értek hanem a Trenkwalder saját irodai munkáit :)
2023. febr. 10. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Az unokatesóm dolgozott nekik, általában lazultak, kávéztak, és röhögtek a sok szerencsétlenen, akik ott kilincseltek munkáért. Nem hiszem, hogy meg kellett szakadniuk, legalábbis egyszer fél órát rinyált nekem, mert jött valami gyár a városba és túlórázniuk kellett párszor a sok jelentkező miatt.
2023. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehúztam jó pár évet a Trenkinél. Sok múlik azon, melyik irodába szeretnél dolgozni! Vannak jó csapatok és van olyan légkör, ahonnan mindenki menekül... Összességében elmondható, hogy baromi sok az adminisztráció, mindent IS vezetned kell a rendszerekben (direkt nem írok programnevet). Sokszor a munkára 20% időd marad, a megfelelő rögzítés és dokumentálás 80%... Alapvetően jól fizetett (átlag felett!) és mindent szuperpontosan intézett. Egy idő után már nem motivál a pénz sem.. többre értékelnéd az emberséget, de a Trenki nagyon multi... Egy konkurens céghez mentem át, itt az volt a furcsa, hogy a legfelsőbb vezetőkkel is beszélgethetsz- tegeződtök! És nem szorul görcsbe a gyomrod ha kapsz egy emailt tőlük... A pénz nem minden! ☺️
2023. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!