Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon ideges vagyok,kedden...

Nagyon ideges vagyok,kedden kezdek egy új munkahelyen,senkivel nemtalàlkoztam még?

Figyelt kérdés

Csak a menedzser nővel.de ő sem volt mindig a legkedvesebb kicsit nézett rám.


A másik az hogy hosszú ideje álmatlanságba szenvedek....és félek attól hogy napközben rosszul létem lesz és igy nagyon nehéz lesz teljesìteni 12 órán keresztül....,szimpatikusnak lenni.

:(

N


Plusz van más egészségügyi bajom is ..de nem tehetem meg hogy ne vállaljam el....


2023. febr. 10. 23:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Mit csináljak ,hogy nyugodtabb legyek ?

Alapjáraton feszengek emberek között...meg ugye az insomnia....reggelig nem tudok elaludni hónapok óta....:(

Reggel 9 re kell mennem.

2023. febr. 10. 23:01
 2/19 A kérdező kommentje:
* kicsit furcsán nézett rám
2023. febr. 10. 23:02
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munkakörbe, mi lesz a feladatod?


Ezernyi munkahely van a világon. Ha egy nem sikerül vagy nem megy azon igazán nem kell stresszelni. A kollégáid meg majd megismered.

2023. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1 éve 2 hónapja nincs munkám

Ami nagyon ciki

Mindenki szánalmasnak gondol

De főleg egészségügyi bsjom miatt vagyok képtelen


Ez eladói munka lenne

2023. febr. 10. 23:09
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az insomniával miket próbáltál eddig kezdeni? Ezt kellene nagyon orvosolni, mert csodálom, hogy még élsz - már nem azért - ha hónapok óta nem alszol konkrétan.
2023. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Így rövid távon nem igazán lehet...


Nyilván ha van valami függőséged, koffein, nikotin, stb... azokat érdemes lenne elhagyni mielőbb.


Menj ki mozogni, vezesd le a feszültséget. Nyilván ahogy erőd engedi... ha csak az első parkig, akkor oda, de ha egész napos túrákra el tudsz menni, akkor menj. Pl jó túraidőt mondanak szombatra, nem lesz eső. Csak a hideg ellen fel kell öltözni.


Egyél többször keveset, és kerüld a zsíros, cukros, feldolgozott szénhidrátos ételeket.


Végül pedig egy szauna + wellness a legközelebbi fürdőben.

2023. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Napközben szoktam aludni valamennyit


Szaunát nem birja a szivem

Wellmlnes, viz fóbiam van..nem megyek olyan vizbe amibe mások is vannak.

Túrázás ilyen hidegbe nagyon nem birnám.....Reggel ;délután amugy se tudnék elindulni.

2023. febr. 10. 23:33
 8/19 anonim ***** válasza:

Az nem megoldás, hogy napközben alszol. Szakembernél jártál?

El kéne menned alvás monitorozásra ha ez ilyen durva, mert komoly dolgok is okozhatják pl apnoé.

Addig amit tudsz tenni: természetes nyugtatók. Magnézium B6, minél jobb felhívódású. Citromfű tea melegen minden lefekvés előtt. Semmi telefonozás, olvass és ve fogsz aludni. Nekem ez insomnia időszakban nagyon segített.

2023. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Szedek b komplexet,magnéziumot...konkretan semmit nem segit az állandó izomrángásaimon sem több mint 2 éve


Bal szememre is homályosan làtok

Mindkét szemem felett is rángatózik

Mondjuk ez testszerte van

Valamikor többet vmikor csak egyet dübben vmikor meg mintha kúszna valami a bőröm alatt

2 neurológus semmit nem segitett se az mri

Ez is teljesen felölri az idegeimet


Egyik fogamat is ki kellene huzatnom

A füleim állandóan dugulnak;búgnak


Folyton szèdülök

Sok alkoholt iszok egy ideje

És nem tudok ugyse elaludni


És ezek miatt nem tudom hogy tudom elkezdeni a munkát


Èlni sincs kedvem

Nincs kedvem ,energiam sem beszélni az emberekkel

35 vagyok es itt tartok

2023. febr. 11. 01:07
 10/19 A kérdező kommentje:
Es hogyan tudnek elmenni arra az alvas monitorozasra...? Ki csinalja?
2023. febr. 11. 01:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!