Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon ideges vagyok,kedden...

Nagyon ideges vagyok,kedden kezdek egy új munkahelyen,senkivel nemtalàlkoztam még?

Figyelt kérdés

Csak a menedzser nővel.de ő sem volt mindig a legkedvesebb kicsit nézett rám.


A másik az hogy hosszú ideje álmatlanságba szenvedek....és félek attól hogy napközben rosszul létem lesz és igy nagyon nehéz lesz teljesìteni 12 órán keresztül....,szimpatikusnak lenni.

:(

N


Plusz van más egészségügyi bajom is ..de nem tehetem meg hogy ne vállaljam el....


2023. febr. 10. 23:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Citromfű semmit nem segit

60 szazalekos porto ricoi se üt ki sörrel keverve

2023. febr. 11. 01:09
 12/19 A kérdező kommentje:

A xanaxot nyomnak belém csak a neurologusok....

Ketszer vettem be egy egy felet

De attol is szarul voltam mint egy zombi

Nem nyugtatott meg

Nem is akarom szedni

Igy is kicsinalom a májam az alkohollal

Nem győzöm szedni a máriatövist

2023. febr. 11. 01:12
 13/19 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem jó az alkohol ...de ha nem iszok este akkor full feszült leszek még jobban


Amugy az izomrangasok miatt szoktam ra

Mert csak akkor nem éreztem

De mostmar az se segit

2023. febr. 11. 01:14
 14/19 anonim ***** válasza:

Basszus valami normális orvoshoz menj már el magánrendelésbe, teljesen szét vagy esve így nem tudsz dolgozni rendesen. Ha az SZTK leszar oda kell menni, ne félj egyből komolyan vesz az, akinek odafizetsz. 1 hét alatt.

De ez így nem mehet tovább, te is belátod.

Bár az életmódod eltekintve én nem csodálom, ha baj van ls tiszta ideg vagy.. alkohol temérdek mennyiségben, meg sem kérdezem sportolsz-e, mozogsz-e rendszeresen, szabadban mennyit vagy, miket hogyan eszel, folyadékbevitel stb.

2023. febr. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Fizetősben is csalódtam mar mikor gyomortükrözésre mentem teljesen félvallról vette a reflux szerű bajom az orvos...

De majd megprobalom a neurologust

Nem tudok sportolni

Mindig van vmi bajom

Derekam miatt vagy a régebben kiugrott térdem miatt

Sétálni szoktam 2,3 órát este

Enni csak este eszek


Nem is értem hogy sok ember hogy nézhet sokkal fiatalabbnak a koromnál ,személyim is sokszor elkérik....és mem akarják elhinni a korom...pedig egy roncsnak érzem magam

2023. febr. 11. 01:26
 16/19 A kérdező kommentje:

Amugy olyan közegben lennek ami pont az erdeklodesem.azon a munkahelyen es igazan jo lenne a fizetes is

De ettol felek nagyon ..a rosszul lettol

2023. febr. 11. 01:28
 17/19 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, vágj bele. Ha rosszul lennél, mondd, hogy talán elkaptál valamit. Ha rendszeresen fel kell kelned, és bemenni dolgozni, a szervezeted vélhetően alkalmazkodik majd hozzá pár nap alatt. A munka majd kifáraszt, és alszol, mint a bunda.
2023. febr. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fordult meg a fejedben, hogy ejszakai munkat keresel?
2023. febr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Előtte nap ne aludj éjszaka és a nappalt backeld ki valahogy. Így másnap este tudsz aludni mar este 8-9 től, így vissza szokik a szervezeted az éjszakai alváshoz.
2023. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!