Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mondjam meg a főnöknek,...

Hogy mondjam meg a főnöknek, hogy ne?

Figyelt kérdés
Elküldött egy melóra tegnap.rendezvènyekkel foglalkozom. A munka nehèzsège az volt, hogy sok ismeretlennel kellett együtt dolgozni. A főnök szemèlyesen engem kèrt meg, hogy menjek. Nekem ez nyűg volt, korán kelni, nagy távolság, gyerekkel "foglalkozni" akikhez èn nem èrtek. Termèszetesen mivel èn "kèpviseltem" a cèget, ezèrt a a legjobb tudásom szerint, megcsináltam a melót. A vègèn jött a szervező, hogy jaj minden szipi szupi volt, az eddigi legjobb legprofibb meló volt. Ès hogy jövőre szemèlyesen minket fog kèrni (a más cègnèl lèvőkre is gondolt). Na most nekem ehez nagyon nincs kedvem, nagyon nagy teher volt számomra. A szervezőnek ezt azèrt nem mondhatom, mert a cègnek ez bevètel, viszont a főnöknek vègülis igen. De hogy mondjam azt neki, hogy ha engem kèr, akkor sorry de ne... Szeretem a munkám, jól csinálom, de sokkal rosszabb úgy teljesíteni, hogy nincs kedvem az egèszhez, nyűg a hátamra, ès nèzem az órát, hogy na mikor lesz már vège?
máj. 26. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a pontos pozíciód? Rendezvényszervező vagy, de máskor ismerősöknek dolgoztok, vagy mi? Bocs, de ez a munka nem pont arról szól, hogy tök random idegen cégeknek szerveztek le eseményeket, azaz többnyire sok idegennel kell foglalkoznod? Ok, a gyerekes részt megértem, de minden munkahelyen vannak néha olyan feladatok, amikhez nincs sok kedve az embernek, akkor tudod megúszni maximum ezeket, ha nagy bratyik vagytok a főnökkel. (De akkor se mindig, ha tényleg te vagy a legjobb az adott feladatra, maximum a csicskamelókat lehet így lepasszoltatni.)
máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétumok nélkül erre értelmes választ adni lehetetlen.

Max annyi, h mondd meg nyíltan a főnöknek, h nem. Félnek az emberem nemet mondani, pedig sokszor kéne, akkor nem lennének ilyen nagypofájúak a cégek.

máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se mondj most mert 1 sok idő , már 1 hónap alatt felborulhat minden . Várd ki , ha még itt leszel előtte szabira mész és lehet másnak is jeleskedni ...
máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy, alkalmazott vagy. Csinálod a munkát, mait rád osztott a főnök.
máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jól dogozok, Van 2 munkatársam, szakmailag tudnak annyit mint èn, ha nem többet. Szerintem ők jobbak lennènek. Mindkettőjüknek van gyereke, nagyszerű szülők, erre a feladatra ők sokkal jobbak lennènek mint èn.

Am kb az egèsz rendezvènyt leszervezzük, fènytechnika, hangosítás berendezès, dekoráció stb. Ès pl van szerződèsünk dekorossal, ha az ügyfèlnek megfelelő akkor őket felfogadja, de más dekorosokat is hívhat.... Nem tudom menyire êrthető

máj. 26. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Neked itt nem osztottak lapot,hogy eldöntsd,mit dolgozol.
máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kissé paraj a #6, de igaza van. Alkalmazott vagy. Ha a munkádat csináltatja veled a főnököd, akkor csinálod. Vagy felmondasz. Ennyi a lehetőség.
máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát rendezvényszervezőként nem vagy hajlandó rendezvényt szervezni, mert fosol az idegen emberektől és még gyerekek is lehetnek, te azokat sem bírod.

De ja, szuper munkaerő vagy, biztos majd felmentést ad a meló lényege alól neked a főnök.

Ez ugye egy kamu kérdés? Mintha stewardess lennék, de félek a repüléstől meg a gyerekeket is utálom, találjatok már ki nekem valami mást…

máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!